Whatsapp Windows Phone Uygulaması

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Whatsapp Windows Phone Uygulaması 2.11.516.0Üretici: WhatsApp Inc. (Ücretsiz)


Whatsapp Windows Phone Uygulaması 2.11.516.0 Ekran Görüntüsü

Whatsapp Windows phone uygulamasının yanında aynı zamanda diğer işletim sistemine yani iOS ve Android işletim sistemlerini kullanan telefonlar da yada tabletlerde kullanılabilen bir mesajlaşma uygulamasıdır.

Windows Phone İçin Whatsapp Uygulaması


Windows Phone Whatsapp, Windows Phone işletim sistemine sahip telefon yada tabletler cihazlar için hazırlanmış bir çevrim içi mesajlaşma uygulamasıdır. Whatsapp artık her telefonun olmasa olmazı uygulamalarından biridir.  

Whatsapp Windows phone uygulamasının yanında aynı zamanda diğer işletim sistemine yani iOS ve Android işletim sistemlerini kullanan telefonlar da yada tabletlerde kullanılabilen bir mesajlaşma uygulamasıdır. İnternet üzerinden çalışan (WİFİ-3G/EDGE) uygulama olan Whatsapp, Ailenizle ve sevdiklerinizle mesajlaşma, resim, müzik gibi dosyalarınızı paylaşma gibi özellikler ile size hizmet etmektedir. Aynı zamanda uygulamada ister şahsi isterseniz de toplu konuşmalar yapabilir, kendi emoloji klavyesinden dilediğiniz kişiye ifadeler gönderebilirsiniz.

Uygulamanın bir diğer güzel özelliği ise arka plan değişikliği, Kullanıcı adı değişimi, grup ismi değişimi gibi özelliklerde mevcuttur. Uygulama sizin giriş çıkış saatlerinizi kaydeder. “Son görülme tarihi” diye adlandırılan bu özellikle kişinin Whatsapp uygulamasına en son hangi tarihte girdiğini görebilirsiniz.

Uygulama teknik bakımdan Whatsapp INC. tarafından yapılmış olsa da Şubat 2014 de duyurulan habere göre WhatApp Messenger 16 Milyar dolar gibi yüksek bir rakama Facebook tarafından satın alınmış. 

Uygulama Windows Phone Serisinde Windows 10, Windows Phone 8.1, Windows 8 ve Windows Phone 7.5 işletim sistemlerinde çalışmaktadır. Uygulama ilk yüklendiğinde 1 yıl ücretsiz şekilde kullanılabiliyor. Daha sonra ki zamanlarda 1 yıl ücret olarak 0.99 dolar talep edebiliyor ancak henüz bu uygulamaya bedel ödeyen var mı onu bilemiyoruz. Ancak uygulama Facebook tarafından satın aldıktan sonra bu uygulamanın kullanımı tamamen ücretsiz de olabilir bekleyip göreceğiz.
Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Facebook Messenger Windows Phone Uygulaması
Mesajlaşma uygulaması olan Facebook Messenger tamamen ücretsizdir ve sadece internet paketinizi..

Ekran görüntüsü yok Çeviri Windows Phone Uygulaması
internet bağlantısı ile eş zamanlı çalışabilen bir metin çevirme programıdır.

Google Earth Windows Phone Uygulaması
Google’ın bizlere sunduğu ve popülaritesi yüksek servislerden biride Google Earth Windows phone..

MUSIC+ Windows Phone Uygulaması
Windows phone işletim sistemine sahip cihazlar için üretilmiş bir şarkı dinleme uygulamasıdır.

Camera 360 Windows Phone Uygulaması
Camera 360, Windows Phone işletim sistemine sahip cihazlar için hazırlanmış 200 milyonun üzerinde..

Contacts Windows Phone Uygulaması
Windows Phone için yazılmış ve insanların birden çok iletişim aracını takip etmeye yarayan bir..