Win Spy Software Pro

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Win Spy Software Pro 21Üretici: Solaris IT Solutions (Ücretsiz)Windows anti-spy programı olarak kullanabileceğiniz bir yazılım.

Güvenli Uzak Bağlantı Programı

Not: win-spy-software-pro Google tarafından zararlı yazılım içerdiği belirtildiğinden dolayı indirme linki sitemizden kaldırılmıştır alternatif olarak SuperAntiSpyware Free Edition u deneye bilirsiniz.

Win Spy Software Pro, Bilgisayarınız için komple bir güvenlik yazılımıdır. Bu program sayesinde artık bilgisayarınıza her yerden ulaşabileceksiniz. Kendi alanında oldukça başarılı bir yazılım olan Win Spy Software Pro kurulu olduğu bilgisayara uzaktan erişim olanağı sunmanın yanında bilgisayarınızda neler olup bittiğini istediğiniz yerden öğrenebileceksiniz.

Win Spy Software Pro ile bilgisayarları, aynı zamanda cep telefonlarını yada tabletleri uzaktan erişim yapılarak gerçek zamanlı
izlemek mümkün olabilmektedir. Bu özellik uzaktaki Pc herhangi bir güvenlik duvarı veya router arkasında olsa bile çalışabilmektedir. Ayrıca bu yazılım sayesinde karşı pc nin anlık işlemlerini görüntü olarak yakalamak mümkün olabilmektedir. Aynı zamanda android işletim sistemine sahip olan akıllı cihazlar veya telefonlara'da erişim sağlayabiliyor ve bu özel yazılım sayesinde telefon güvenliğini de sağlanabilmektedir. Yüklendiği telefonda, sim kart üzerinde işlem yapma yetkisi verir ve silinen bir rehber numarasını geri yükleyebilirsiniz yada kontak detaylarınızı geri almanızı da sağlamaktadır.

Program Android İzleme, FTP sunucusuna bağlama, GPS üzerinden cihaz izleme, Android cihazınızdan 'Screen Shots' (Ekran Görüntüsü) alma ve FTP ekran görüntüleri alma gibi özellikler içerir. Günümüz gelişen teknolojisinin beraberinde getirdiği gereksinimlerinden biriside güvenlik açıklarını önlemek ve cihazlarınızı güvenlik altına almaktır. Bu anlamda gelişmiş özellikleriyle pc, tablet, cep telefonu gibi hayatımızın ayrılmaz parçası haline gelen bu akıllı cihazlar daha etkili bir güvenlik ve erişim olanağı sunan Win Spy Software Pro fark yaratmaya devam ediyor.

Kullanım kolaylığı ve Windows 2000 sonrası bütün işletim sistemleri ile tam uyumu çalışabilen bu programı güvenlik ve uzak bağlantı işlerinizde kesinlikle kullanabilirsiniz.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Combofix  Ekran Görüntüsü Combofix
Dünya genelinde 40 milyondan fazla indirilmiş ve kullanılmış olan neredeyse mükemmel denecek kadar..

AdwCleaner
Ücretsiz bir Anti-Adware programları arasında en güncel ve en etkililerinden biri olan AdwCleaner..

Junkware Removal Tool
Windows 10 da çalışabilen combofix benzeri programların en etkililerinden biri olan Junkware..

Ad-Aware Free Antivirus +
Ad-Aware Free Antivirus, en çok kullanılan anti-spy, ad-aware, malware (malicious software) ve..

Avast Premier
İnternet güvenliğinde her özelliği isteyenler için yerel ağınızı dahi güçlendiren, alışveriş ve..

Malwarebytes Anti-Malware
Son yıllarda internet kullanımının artışı ile casus yazılımlarında artış göstermesi de tabiiki..