Windows 8 Codec Pack

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Windows 8 Codec Pack 1.0Üretici: Web Solution Mart (Ücretsiz)Windows 8 Codec Pack, bir çok video formatını destekleyen codeck paketlerine sahiptir.

Windows 8 İçin Video Codeck Paketi


Hepimizin ortak dertlerinden biri olan video ve ses Codec problemi tam sevdiğimiz bir filimi izlemek için bilgisayarımızın karşısına geçmişken , birde bakmışız ki ya ses yok yada görüntü. Gerçi bazen biri oluyor biri olmuyor değil. İşte bu sorunlardan kurtulmak için adından da anlaşılacağı gibi Windows 8 codec Pack i yüklemekte fayda var.

Özellikle Windows 8 işletim sisteminin multi medya programları için tasarlanmış olan bu program hem 64 bit hemde 32 biti desteklemektedir.

Program birçok video ve ses formatını desteklemektedir , programı yükledikten sonra hemen hemen tüm video dosyalarını sorunsuz olarak izleyebileceksiniz.

  • Desteklediği bazı ses formatları nı saymak gerekir ise aac, ogg , flv, mp4, m4v, m4a, mkv, avi,ogm, flac, ape, mpc , wav  gibi çok kullanılan ses dosyaları önde gelmektedir.
  • Desteklediği  video formatlarından başlıca olanları: MPEG4, MPEG2, AC3, DTS , AVC, DivX,x264, h.264 XviD, MP4 ve diğer çok kullanılan video formatlarıdır.
  • Ayrıca Divix7.4 pro gibi yüksek video görüntülerini de çözebilmektedir.
  • Flash Video Splitter 1.4.2499 x86 & x64 , bir çok ses ve görüntü filitrelerini de desteklemektedir. AC3Filter 1.63b x86 , x64.AC3File 0.7b x86 &, x64 Spdifer 0.3b x86 , x64

Tüm bu özelliklerini göz önünde bulundurursak windows 8 codec Pack in bilgisayarımızda özellikle vindows 8 işletim sistemine sahip olan bilgisayarlarda mutlaka yüklü olması gerektiğini belirtelim. Ve son olarak şunu da belirtmek isteriz ki programın adı her ne kadar windows 8 codec pack olsa da önceki windows işletim sistemlerini de desteklediğini belirtelim

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
GOM Player
GOMLab (GREETECH) tarafından kodlanmış olan bu mükemmel video ve ses oynatıcı dünya genelinde 100..

KMPlayer
KM player bilgisayarınız da kayıtlı olan videoları oynatabilen programlardan biridir.

Media Player Classic
Media player Classic, çok bilinen bir video oynatma programıdır.

3D Video Player
3 boyutlu videoları oynatabileceğiniz güncel bir yazılım olan 3D Video Player deneme sürümü ile..

Aiseesoft Blu-Ray Player
Blu-Ray oynatıcı programların başında helen Aiseesoft Blu-Ray Player oldukça kullanışlı ve kolay..

TVexe
İnternet Üzerinden HD TV izleyebileceğiniz güncel ve görüntü donma problemi nerede ise olmayan bit..