Windows İçin Candy Crush Saga Oyunu

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 
Windows Oyun ve Eğlence Aksiyon Oyunları Windows İçin Candy Crush Saga Oyunu

Windows İçin Candy Crush Saga Oyunu 46.6.327Üretici: Andyroid (Ücretsiz)Mobil platformda milyonlarca meraklısı ve oyuncusu olan Candy Crush Saga oyunun Windows işletim sistemlerine sahip bilgisayarlar için yayımlanan masaüstü sürümü.

Windows için Şeker Patlatma Oyunu


Windows masaüstü versiyonu ile oyunun meraklılarına sunduğu bu sürümü ile mobil platformdan masa üstü platforma geçmiş olan
Candy Crush Saga renkli ve değişik şekillere sahip olan şekerleri bir araya getirerek patlatıp bölüm atlayarak oyun içerisinde ilerlemeniz gerekmektedir. Oyun kendi içerisinde ki yapısı sayesinde kesinlikle bağımlılık yapıyor diyebiliriz. Dünya genelinde 300 milyonun üzerinde oyuncusu olan bu oyun ile size verilmiş olan canları kullanarak ilerlemeniz gerekmektedir.


Aynı mantıkta tasarlanmış olan oyunlar gibi bu oyun da da her geçişiniz 3 yıldız üzerinden hesaplanıyor ve oyundaki başarınıza göre 1 ila 3 yıldız arasında puanlama veriyor, ayrıca aynı anda minimum 3 aynı şekeri patlatmanız gerekmektedir. Eğer 5 adet şekeri tek seferde patlatırsanız bir sonraki hareketinizde istediğiniz herhangi bir şekilde yada renkte şekeri seçtiğinizde ekranınızdaki seçtiğiniz o renk yada şekildeki şekerlerin hepsini patlatarak süper patlatma yapıyorsunuz. 

Son güncelleme sayesinde Candy Crush Saga windows üzerinde yeni bölüm eklenmiş ve tamamı ile ücretsiz bir oyun olduğunu hatırlatalım ancak oyun içerisinde daha hızlı ilerlemek için oyunun market bölümünden çeşitli araçlar satın alarak daha hızlı hareket etme imkanı da bulabilirsiniz. Şimdi de windows masaüstü platformunda oynayabileceğiniz bu oyun sayesinde eğlenceli vakit geçirmek garantili diyebiliriz ve tavsiye edebiliriz.


Tabii tüm bunları yaparak aynı oyunu oynayan arkadaşlarınız ile de tatlı bir rekabete girmiş olacaksınız ve bu bağlamda sosyal ilişkilerde kurabilmenizi sağlayacaktır. Aynı zamanda Facebook üzerinden bilgisayarınızda iOS ve Androd işletim sistemine sahip Tablet yada Akıllı Telefonlar üzerinden rahatlıkla oynayabilirsiniz.

Diğer platformların sürümlerine Buradan ulaşabilirsiniz.
Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
MicroVolts
Elektrik şebekelerinde geçen güzel bir macera oyunu.