Windows Live Mail

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Windows Live Mail 16.4.3522Üretici: Microsoft (Ücretsiz)


Windows Live Mail 16.4.3522 Ekran Görüntüsü

Tüm e-posta adreslerinizi bu ücretsiz Windows Live Mail ile etkili bir şekilde kontrol edebilirsiniz.

Windows Live mail Programı


Birden çok Mail hesabı kullanmak zorunda olan insanlar, hepsini birden yönetmenin ne kadar zor olduğunu iyi bilirler. Bazen önemli maillerimizi sürekli takip etmek isteyebiliriz ya da aynı anda birden fazla hesabı kontrol etmek isteyebiliriz.

Windows Live Mail ücretsiz programı bizim bu ihtiyaçlarımızı karşılayacaktır. Tamamen Türkçe olarak da kullanabileceğiniz bu ücretsiz program ile e-posta gönderebilir, görüntüleyebilir, takvimler oluşturabilir hatta imzalar oluşturarak mail adreslerinizin altında bu imzalarınızı gösterebilirsiniz. Hotmail, Gmail, Yahoo! Mail Plus ve daha fazlası tek bir programla birleşmiş.

Tüm e-posta adreslerinizi bu ücretsiz Windows Live Mail ile etkili bir şekilde kontrol edebilirsiniz. Çevrimdışı olduğunuzda bile e-posta,rehber ve ajandanıza sorunsuz bir şekilde erişebilirsiniz. Olay hatırlatıcı özelliği ile önemli olaylarınızı size anında hatırlatır. Microsoft yapımı olan bu Windows Live Mail programı dezavantajları arasında özellikleri farklı pencerede görüntülenmesi vardır.

Çevrimdışı olduğunuzda bile MSN arkadaşlarınıza ulaşabilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Nereye giderseniz gidin Windows Live ağı sizinle olacaktır. Birden fazla e-posta adresinizi tek bir tuşla kontrol etmek ve e-postanın size sağladığı nimetlerden sorunsuzca yararlanmak istiyorsanız Windows Live Mail son sürüm indir programı tam size göre.
Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Mozilla Thunderbird
Outlook express programına rahatlıkla alternatif olabilecek bir program olan Mozilla Thunderdbird..

Spamfighter  Ekran Görüntüsü Spamfighter
Outlook 2000, 2002, 2003, 2007, 2010, 2013 and 2016 ve Outlook Express programları ile tam uyumlu..

eM Client  Ekran Görüntüsü eM Client
Microsoft outlook benzeri ve alternatif bir e posta istemci programı olan eM Client ile birden çok..