Windows Phone Instagram Uygulaması

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 
Win Phone Sosyal Ağ Uygulamaları Sosyal Ağ Uygulamaları Windows Phone Instagram Uygulaması

Windows Phone Instagram Uygulaması 0.4.2.0Üretici: Instagram (Ücretsiz)Instagram 150 milyonu aşkın kullanıcısı ile artık Windows Phone telefonlarda da artık kullanılabilmektedir

Windows Phone Instagram Uygulaması


instagram, son zamanların en çok kullanılan bir diğer sosyal paylaşım alanı da instagram dır. Instagram 150 milyonu aşkın kullanıcısı ile artık Windows Phone telefonlarda da artık kullanılabilmektedir. Sosyal paylaşım alanı diret olarak fotoğraf ve video olan Instagram, kullanıcılar arasında dünya üzerindeki ünlüler ve ünlü firmaları da barındırıyor. Gittikçe diğer sosyal paylaşım alanlarını geride bırakıp kendine özel bir alana yerleştirmiştir. İçerisinde birçok harika efekt bulunduran uygulama,  fotoğraflarınıza yeni desenler katmaktadır. Uygulama kullanımı çok basittir ve  sadece bir tık ile dilediğiniz arkadaşınızı takip edip, onların paylaştıklarını görüp ve beğenebilirsiniz.

Uygulamanın en güzel taraflarından birisi de sadece kendi arkadaşlarınızın paylaştıklarını değil dünya üzerinde bulunan tüm instagram kullanıcılarının resimlerine bakabilirsiniz. Bu özellik ile kendini diğer sosyal paylaşım uygulamalarından ayırmaktadır. Instagram özelliklerinden biriside etiket olayıdır, dilediğiniz resime etiket ekleyebilir, kullanıcılar aradıkları etikette gördüğü resimleri beğenir veya yorum yapabilir. Son güncellemesi ile instagram da DİREKT MESAJ olayı gelmiştir.

Tıpkı facebook uygulamasında ki olduğu gibi instagram da da kullanıcılar birbirlerine mesaj yolabilir, sohbet edebilir. Uygulamada sınır nerede ise sınır yoktur, dilediğiniz kadar fotoğraf veya video yükleyebilirsiniz. Uygulama üzerinde; Facebook, Twitter, Flickr gibi diğer paylaşım alanlarınızı ekleyebilir, dilediğiniz fotoğrafı veya videoyu yaptığınız efekt ile beraber bu sosyal alanlara da aynı anda yükleyebilirsiniz. Uygulama tüm dünyada ücretsiz olarak kullanılabilmektedir, teknik olarak uygulamanın yapımcısı instagram’dır. Windows Phone Instagram uygulaması windows phone cihazları arasında Windows Phone 10, Windows Phone 8.1 ve Windows Phone 8 işletim sistemlerinde kullanılabilmektedir.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Windows Phone İçin Facebook Uygulaması
Facebook Windows Phone uygulaması güncellemesi ile beraber uygulama baştan aşağı değişerek yeni..

Adobe Photoshop Express Windows Phone Uygulaması
Photo Shop programının üreticisi olan Adobe firmasının Windows Phone için geliştirdiği bir mobil..

Alarm Zil Tonları Windows Phone Uygulaması
Windows Phone işletim sistemlerine sahip olan akıllı cep telefonları veya tabletler için..

WPHaber Windows Phone Uygulaması
Windows Phone işletim sistemli telefon ve tabletlerde haberlere ulaşmanız çok kolay. Nasıl mı?