WinRAR

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

WinRAR 5.40Üretici: RARLAB (Ücretsiz)Milyonlarca kez indirilme oranı ile en yakın rakibi WinZip olan dosya sıkıştırma programıdır. Çok başarılı ve ücretsiz sürümü ilede hemen her sıkıştırma çeşidini kullanabileceğiniz güncel bir dosya sıkıştırma uygulaması.

En Sık Kullanılan Dosya Sıkıştırma Programı

winrar için söylenecek çok yorum yok aslında kalitesini yıllar önce kanıtlamış çok kullanışlı bir dosya sıkıştırma programıdır. .

winrar büyük boyuta sahip dosyalaraınızı sıkıştırma işlevini görüyor bunun yanında dosyalarınızı istediğiniz boyutta bölüp parça parça hale getirerek CD lere yada bir DVD ye kaydetmenizi sağlıyor.

Ayrıca dosya parçalama özelliğini tek seferde dosya büyüklüğünden dolayı e mail yolu ile gönderemediğiniz büyük dosyalarınızı bölerek göndermenizi ve tek tık ile böldüğünüz parçaları tek klasörde toplamanıza olanak tanıyor.

Ayrıca winrar ISO, CAB, ARJ, LZH, TAR, GZ, ACE, UUE, BZ2, JAR, Z ve 7-Zip desteği ile dosyalarınızı açıp içeriklerini kopyalamanıza imkan sunuyor .

winrar sıkıştırma programlarının en önde gelenlerinden biridir 15 yılı aşkın sıkıştırma yazılımı tecrübesi sayesinde kullanıcı dostu arayüzü ,mouse sol tuş ile tek tıkla sıkıştırma,yine mouse nin sol tuşu ile dosyaları bölme seçenekleri gibi windows un sağ tuş desteğine entegre olabliyor.

Oldukça basit ve kullanışlı, her türlü işleme kolaylıkla ulaşabilirsiniz winrar şimdi 32 bit ve 64 bit seçenekleri mevcut iki link de eklenmiştir. winrar şimdilik windows 8 dışındaki tüm 32 bit ve 64 bit windows işletim sistemleri ile uyumlu bir şekilde çalışmaktadır, iso desteği sayesinde iso uzantılı arşiv dosyalarınıza müdahale edebilme ve yeniden iso oluşturabilme  gibi özellikleri ile yine göz doldurmaya devam ediyor.

Bütün bu özellikleri göz önüne alındığında sıkıştırma ve arşivleme programlarının başını çeken WinRAR kesinlikle bilgisayarınızda olması gereken programlar arasında yerini hak ediyor.

Sön güncelleme ile gelenler:  Çeşitli küçük hatalar giderildi NTFS dosya formatında daha gelişmiş güvenlik güncellemeleri ve Windows 8 desteği de gelmiş durumdadır.
Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
HaoZip
Haozip bir dosya sıkıştırma programıdır.

Winzip
En çok kullanılan ve en çok bilinen hatta ilk sıkıştırma programlarından biri olan Winzip ile..

7-Zip
Alternatif olarak kullanabileceğiniz ücretsiz bir dosya sıkıştırma programı.

Bandizip
Dosya sıkıştırma dendiğinde aklınıza winzip ve winrar gelebilir ancak sektörde oldukça iddalı ve..

Free RAR Extract Frog
Sıkıştırılmış dosya dosyalarınızı açmak için kullanabileceğiniz bir program.

WinArchiver
En popüler dosya sıkıştırma programları ile çalışabilen WinArchiver programı bilindik sıkıştırma..