Winstep Nexus Dock

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Winstep Nexus Dock 16.9Üretici: Winstep Software Technologies (Ücretsiz)


Winstep Nexus Dock 16.9 Ekran Görüntüsü

Winstep Nexus Dock’un kullanımının ve özelleştirilmesi nispeten kolay olsa da menüleri öğrenmeniz biraz zaman alabilir.

Masa Üstü Araçları Düzenleme Programı


Winstep Nexus Dock,  estetik ve işlevsel bir görünüme sahip Mac işletim sistemlerindeki şık araç çubuklarına benzer görünüm sağlayan kullanışlı bir masa üstü düzenleme programıdır. Klasik Windows’un görev çubuklarından farklı ve daha renkli araç çubukları ile ekranınızı hareketlendirmenizi sağlamaktadır. Winstep Nexus Dock ile yeni bir araç çubuğu deneyebilirsiniz üstelik bu özelliklerden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz. Winstep Nexus Dock, içerisinde barındırdığı yüzlerce  tema ve araç çubukları ile farklı hareketlere sahip özelliklerle dolu bir araç çubukları hazırlamak birkaç tık ile mümkün. 

Winstep Nexus Dock’un kullanımının ve özelleştirilmesi nispeten kolay olsa da menüleri öğrenmeniz biraz zaman alabilir. Şimdilik programın menüleri karmaşık olsa da yine de kullanabileceğiniz bir masa üstü düzenleme programı diyebiliriz. program sadece ingilizce dil desteğine sahip. Winstep Nexus Dock ücretsiz sürümünde tek bir araç çubuğu oluşturabiliyorsunuz ancak araç çubuğuna bir çok işlev ve görev ekleyebiliyorsunuz. Ancak birden çok araç çubuğu yapmak isterseniz Winstep Nexus Dock pro sürümünü satın almanız gerekmektedir. Ayrıca fare üzerinde imlecine deşik hareketler ekleyebilir. Sistem kısayol kontrollerini ekleyebilir yada hava durumu Widget i ekleme imkanı da bulabileceğiniz hoş bir yazılımdır.

Genel olarak, Winstep Nexus Dock başlatma menüsü kadar geniş şekiller de kullanabilir ve Windows araç çubuklarına alternatif olarak rahatlıkla kullanılabilir. Sezgisel anlam da oldukça kullanışlı bir araç çubuğu oluşturma programı olduğunu söyleyebiliriz. Masa üstünüzün klasik görünümünden sıkıldıysanız Winstep Nexus Dock u denemenizde fayda olabilir diyoruz. Üstelik Program bir çok windows işletim sistemi ilede tam uyumlu çalışmaktadır.
Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
IconCool Editor
Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz gelişmiş IconCool Editor simge düzenleme yazılımı sizin işinizi..