Wireless Wizard

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Wireless Wizard 6.3Üretici: Neri Networks (Ücretsiz)Evinizde yada iş yerinizdeki wifi yani kablosuz ağınızın sinyal kalitesini ölçebilmek için geliştirilmiş kullanışlı bir Windows programı.

Wifi Network Sinyal Radarı ve Sinyal Kalitesi Görsel Aracı


Wireless Wizard bulunduğunuz ortamdaki kablosuz ağların sinyal kalitesini ve sinyal kaynağını gösteren kullanışlı bir program

Kablosuz network sistemlerinin bulunduğu alandaki sinyal kalitesini ve kaynağını gösteren oldukça başarılı bir program programın genel özellikleri açısından ev veya ofis ortamlarında wifi sinyal kalitesini ölçebileceğiniz ve bu ölçümler ışığında kablosuz modem veya kablosuz bağlantı noktasını en verimli şekilde kullanabileceğiniz yeri tespit etmenize yarayan özellikle IT departmanı çalışanları için çok kullanışlı ve iş gören bir program olabilir.

Hemen hemen tüm windows işletim sistemleri ile uyumlu çalışabilecek şekilde tasarlanmış programı denemekte fayda olduğunu düşünüyoruz. Özellikle evinizde yada iş yerinizde wifi bağlantı problemleri yaşıyorsanız programa bir göz atmanızda fayda var. Zira programda network analiz özelliği de bulunmakta.

Wireless Wizard  bu versiyonunda wifi ağlar yanında 4G, 3G, 2G gibi diğer kablosuz veri iletişim ağlarının da sinyal kalitelerini belirleyebiliyorsunuz.
Analiz ve sinyal noktası belirlemek için kullanabileceğiniz güzel programlardan biri olarak listemize yerini almayı başarıyor.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Wireless Network Watcher
Kablosuz ağınızın (Wi-Fi) durumunu sürekli denetlemek isterseniz Wireless Network Watcher..

mHotspot
mHotspot ile son yıllarda kullanımı iyice artan WiFi ağlar artık hayatımızda önemli bir yer almaya..

SoftPerfect WiFi Guard
Güncel bir kablosuz ağ yani wifi extra güvenlik programı.

CommView for WiFi
Wifi ağlar için paket takip programı.

Total Network Inventory
Yerel ağınızda bulunan tüm bilgisayarları ve bilgisayarlarda bulunan donanımları seri numaralarına..

WirelessNetView
Kablosuz ağlar artık her yerde ancak kablosuz ağınıza kimler bağlanıyor şifreniz kimlerde tüm bu..