WirelessNetView

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

WirelessNetView 1.68Üretici: NirSoft Freeware (Ücretsiz)Kablosuz ağlar artık her yerde ancak kablosuz ağınıza kimler bağlanıyor şifreniz kimlerde tüm bu bilgiler aslında çok önemli. Sonuç olarak ağınızı sizden habersiz kullanabilen kişiler olabilir ve sizin IP adresiniz üzerinden kanunsuz işler yapabilir

Kablosuz Ağları Görüntüleyen program 


WirelessNetView basit bir kablosuz (wireless) tarama programıdır. Program sayesinde çevrenizdeki kablosuz bağlantılarını görebilir sinyal seviyelerine göre bulunduğunuz yerini yada kablosuz modeminizi nereye konumlandıracağınızı belirleye bilir ve bulunduğunuz alanda her yerden aynı seviyede kablosuz ağ sinyalinizi yönetebilirsiniz.

Program her ağı algıladığında SSID, Son Sinyal Kalitesi, Ortalama Sinyal Kalitesini Algılama, Kimlik Doğrulama algoritması, şifreleme algoritması, MAC Adresi, RSSI, Kanal Frekans, Kanal Numarası gibi bilgileri ve daha fazlasını görüntüleyebilir.

Ayrıca kullanımı çok basit olan bu program sayesinde çevrenizde ki yada evinizdeki sinyal kalitesini kolaylıkla öğrenebiliyorsunuz.Kurulum gerektirmeyen program çok küçük boyutta olduğu için hemen her türlü taşınabilir depolama aygıtında taşınabilir. Son olarak kullanımı kolay çok basit bir ara yüze sahip olan programı yer belirleme yazılımı olarak kullanmak için çok bir program olduğunuz söyleyebiliriz.


WirelessNetView Ofis ve evlerde çok işe yarayacağını düşünüyoruz kullanmakta fayda olduğunu düşünüyoruz en azında bulunduğunuz alanda stabil bir network sinyali oluşturabilmek adına .


Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Wireless Network Watcher
Kablosuz ağınızın (Wi-Fi) durumunu sürekli denetlemek isterseniz Wireless Network Watcher..

mHotspot
mHotspot ile son yıllarda kullanımı iyice artan WiFi ağlar artık hayatımızda önemli bir yer almaya..

SoftPerfect WiFi Guard
Güncel bir kablosuz ağ yani wifi extra güvenlik programı.

Wireless Wizard
Evinizde yada iş yerinizdeki wifi yani kablosuz ağınızın sinyal kalitesini ölçebilmek için..

CommView for WiFi
Wifi ağlar için paket takip programı.

Total Network Inventory
Yerel ağınızda bulunan tüm bilgisayarları ve bilgisayarlarda bulunan donanımları seri numaralarına..