Wise Auto Shutdown

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Wise Auto Shutdown 1.54.81Üretici: WiseCleaner (Ücretsiz)


Wise Auto Shutdown 1.54.81 Ekran Görüntüsü

Wise tarafından yazılan kaliteli bir otomasyon programı olan Wise Auto Shutdown ile bilgisayarınızı otomatik olarak istediğiniz saatte kapatabilirsiniz.

Otomatik olarak Zaman Aralığı ile Bilgisayar Kapatma Programı


Wise Auto Shutdown oldukça kullanışlı bir otomatik bilgisayar kapama programıdır. Program oldukça kullanışlı özellikle de iş yerindeki bilgisayarınızda kullanabileceğiniz güncel ve kullanıcı dostu bir program diyebiliriz. Aslına bakarsanız tüm windows işletim sistemlerinde bu özellik olmasına karşın kullanımı kullanıcılara karışık geldiği için pek tercih edilmemekte .

Ancak Wise her zaman ki gibi kalitesini konuşturmuş ve bilgisayar kullanıcılarının hayatını biraz daha kolaylaştırmak için Wise Auto Shutdown'i tasarlamış. Programın kullanımı çok basit kurulum ardından gelen pencerede sol tarafta bilgisayarınızı kapatma yada bekletme seçeneklerini göreceksiniz. Bu arada belirtmekte fayda var programın Türkçe dil desteği de mevcut olması programı seçme nedenlerinizden biri olabilir.

Sağ taraftaki bölümde ise programın hangi saatlerde yada hangi günlerde, bilgisayarınızı kapatacağınız zamanı belirleme kutucuklarından işlemlerinizi programlayabilirsiniz. Ayrıca bütün bu işlemlerin tersini de yaparak bilgisayarınızı sadece kapamak değil otomatik olarak açılmasını da programlayabilirsiniz.

Son olarak programa kapatmadan 5 dakika önce beni haberdar et tik kısmını kullanarak işiniz bitmeden makinenin kapanmasını geciktirebilirsiniz. Wise Auto Shutdown Windows XP dahil olamak üzere Windpws 8 desteği ve bu iki işletim sistemi arasındaki tüm Windows işletim sistemlerini destekliyor. Bilgisayarda otomasyon işlemlerini sevenler ve mesai sonrası kalan işleri PC niz otomatik olarak yapıyor ise bu program tam size göre diyor ve sistemimize bu programı da ekliyoruz.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Bios Agent Plus
BIOS yani bir bilgisayarın temel olarak giriş çıkış işlevlerini süren bir yazılımdır.

Google Maps with GPS Tracker
Google hartalarını kullanarak GPS üzerinden yer belirleme programı.

Product Key Explorer
Bilgisayarınızda kullandığınız yazılımların ürün anahtarlarını tarayıp listeleyerek daha sonra..

VMware Workstation
Bir bilgisayarın tam anlamı ile çalışabilmesi için bir işletim sistemleri ne ihtiyaç duyar.

d3dx9_43.dll
d3dx9_43.

Kingo Android Root
Android cihazlarınıza root atmak her ne kadar tavsiye edilmeyen bir durum olsada yinede denemek..