Wise Disk Cleaner

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Wise Disk Cleaner 9.56.678Üretici: WiseCleaner (Ücretsiz)


Wise Disk Cleaner 9.56.678 Ekran Görüntüsü

HDD temizleme araçlarının en güncellerinden ve kullanılanlarından biri olan Wise Disk Cleaner defrag ve diğer güçlü araçları ile sektöründe yerini sağlamlaştırıyor.

Hard disk Temizleme Programı


Wise Disk Cleaner bir disk temizleme programıdır.

Bildiğiniz gibi windows tabanlı programlar kurulum esnasında setup dosyaları windows temp dosyasına yada farklı klasörlere birtakım dosyaları kopyalar ve kurulum bu dosyalar kimi program tarafından silinir fakat bir çok program bu dosyaları silmeden kurulumu sonlandırır.

Bu durum sabit diskimiz için hiçte iyi bir durum değildir çünkü bu gereksiz dosyalar diskimiz de yer kaplar ve sistemimiz gereksiz yere şişer ve yavaşlamasına neden olabilir. Peki bu tip sorunlar için ne yapmak gerek normalde bu dosyaları windows klasöründe yada program files  yada belgelerim dosyasının alt klasöründe bulup el ile silmek mümkün. Ancak bu işlemi tüm kullanıcıların yapabilmesi çok mümkün değil çünkü bu tip dosyaları ileri seviye kullanıcılar bulup silebilir fakat normal kullanıcılar için zor bir durum.

İşte bu noktada Wise Disk Cleaner devrerye girerek tüm bu işlemleri otomatik olarak yapabiliyorsunuz. klasörler otomatik olarak program tarafından belirlenir ve belirli zamanlarda bu tip dosyaları siler. Program sisteminizdeki gereksiz dosyaları bulur ve otomatik olarak silerek sisteminizi hızlandırır.

Program ayrıca internet kullanımından dolayı dolan internet geçmişi dosyalarını da otomatik olarak silerek gereksiz junk dosyaları da sisteminizden siler ve sorunlarınızdan kurtulmanızı sağlar.Ayrıca programın defrag özelliği de programı ayrı bir yere taşıyor. Program güzel ve kullanışlı basit bir arayüze sahip olması ve net çözümleri ile kullanılmaya değer . Wise Disk Cleaner sayfamızdaki indir linkinden ulaşabilirsiniz

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
RamDisk Plus
RamDisk Plus sabit disk üzerinde Sanal bir Ram oluşturma programıdır.

ARO 2015
Aro 2015 oldukça başarılı bir performans ve genel bakım programıdır.

Advanced SystemCare Free
Windows için sistem bakım aracı, 250 milyon üzerinde kullanıcısı ile dünya genelinde en çok..

CCleaner
Sürekli güncellenen bir sistem bakım ve optimizasyon aracı olan CCleaner ile işletim sisteminizi..

Windows 7 Manager
Windows 7 için özel olarak üretilmiş olan bu bakım aracı ile işletim sisteminizin bakımlarını..

TuneUp Utilities 2014
AVG PC TuneUp , hızlı bir işletim sistemi kimin hayali değildir ki insan hep Windows işletim..