Warning: curl_exec() has been disabled for security reasons in /home/alindir/public_html/sources/misc/classes2.php on line 481
Wise Program Uninstaller - Windows İşletim Sistemleri İçin Program Kaldırma Programı - Alindir

Wise Program Uninstaller

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Wise Program Uninstaller 2.01.110Üretici: WiseCleaner (Ücretsiz)Windows işletim sistemlerinde kurduğunuz bazı programlar sistemden silmek istediğinizde direkt olarak kaldırlamayabiliyor. Wise Program Uninstaller bu işi kökten çözerek sorunlu bütün programları bir kaç klik ile kaldırmanızı sağlıyor.

Windows Tabanlı İşletim Sistemleri için program Kaldırma Programı


Wise Program Uninstaller windows uninstallerin kaldıramadığı programları rahatlıkla sisteminizden silebilen çok kullanışlı bir program .
Zaman içerisinde bilgisayarımıza birçok program yükleriz bu programların bazılarını deneme amaçlı bazılarını da gerçek anlamda kullanırız. Fakat ne var ki bazen kurduğumuz programları kaldırmakta zorlanırız özellikle küçük yazılımları yada profesyonel anlamda yazılmamış olan programları kaldırmak bazen sıkıntı yaratabilir.

Çünkü windows bazı programların kaldırmış olasa da sisteminizde halen programın kalıntıları mevcuttur , tabii bu durum sabit diskimiz de gereksiz alan işkal eder . Zamanla bu program sayıları artar ve diskinizin gereksiz yere işlem yapmasına ve yavaşlamasına neden olur.
İşte tam bu nokta Wise Program Uninstaller devreye girerek bu tip programları sisteminizden tamamı ile kaldırır ve hem sisteminizi rahatlatır hemde daha fazla alanınız olmasını sağlar.
Program ayrıca word,excel,power point, pdf dosyalarınızı onarabilme özelliğine de sahip WiseCleaner firmasının ürettiği program diğer rakiplerine göre oldukça başarılı ve ek özelliklere sahip.
PC nizde bulunmasında fayda var diye düşünüyoruz.

Hemen Hemen bütün Windows işletim sistemleri ile de tam uyumlu çalışan program küçük yapısı ile hem bilgisayarınızda gereksiz yer tutmuyor hemde kendi dahil kaldıramadığınız bütün istenmeyen programları da sisteminizden çıkarmanızı sağlıyor.

Aynı zamanda programın Türkçe dil desteği de mevcut olması programın tercih nedenlerinden bir diğeri olarak dikkatimizi çekmeyi başarmıştır.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Bios Agent Plus
BIOS yani bir bilgisayarın temel olarak giriş çıkış işlevlerini süren bir yazılımdır.

Google Maps with GPS Tracker
Google hartalarını kullanarak GPS üzerinden yer belirleme programı.

Product Key Explorer
Bilgisayarınızda kullandığınız yazılımların ürün anahtarlarını tarayıp listeleyerek daha sonra..

VMware Workstation
Bir bilgisayarın tam anlamı ile çalışabilmesi için bir işletim sistemleri ne ihtiyaç duyar.

d3dx9_43.dll
d3dx9_43.

Kingo Android Root
Android cihazlarınıza root atmak her ne kadar tavsiye edilmeyen bir durum olsada yinede denemek..