Wise Registry Cleaner

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Wise Registry Cleaner 9.42.613Üretici: WiseCleaner (Ücretsiz)


Wise Registry Cleaner 9.42.613 Ekran Görüntüsü

Ücretsiz bir kayıt defteri programı. Programı indirerek kayıt defterindeki gereksiz dosyaları yada eksik kalmış kayıtları hemen otomatik düzenleme yada silme işlemlerini yapabiliyorsunuz.

Windows işletim Sistemleri İçin Kayıt Defteri Temizleme Programı


Wise Registry Cleaner WiseCleaner yazılım şirketi sistem kaydı , sistem temizliği, sistem güvenlik programları gibi çok başarılı programlara imza atmıştır. İşte bu programlardan bir tanesi de Wise Registry Cleaner dir firmanın kaliteli yazılımları arasında bulunan program yayınlandığından bu yana milyonlarca kez indirilmiştir üstelik programın Türkçe Dil desteği de mevcuttur.
Peki bu program ne iş yapar.

Program bir kayıt defteri düzenleme ve temizleme programıdır. Daha önceki benzer program yazılarında da bahsettiğimiz gibi windows tabanlı işletim sistemlerinde zamanla program ekleyerek yada silerek sistem kayıt defterinde çeşitli değişiklikler yaparsınız.

Siz farkında olmasanız da zamanla bu kayıt defteri sisteminde hatalar , eksik kayıt dosyaları ,anahtarsız kayıt dosyaları gibi birçok artık yada onarılması gereken dosyalar oluşur. Bu dosyaların sayısı artıkça sisteminiz iyice yavaşlar ve performansını yitirir.

Wise Registry Cleaner ile işte bu durumları önlemek için geliştirilmiş bir program olarak sistem kayıt defterinizi düzenler , gereksiz dosyaları siler , düzeltilmesi gereken kayıt defterlerini düzeltir ,gerekirse bazılarını yeniden oluşturur ve sistem performansınızı üst seviyeye çıkartır. Hatta bazı zararlı yazılımlar özellikle kayıt defterlerinize girerek ayarlarınızı bozar , Wise Registry Cleaner bu hataları da bulur ve yok eder..

Wise Registry Cleaner sistem kayıt düzenleme programları arasında oldukça iyi bir konuma sahiptir.Firmanın diğer programlarında olduğu gibi bu yazılımının da ara yüzü oldukça basitleştirilmiş , ikonlar da dikkat çeken ve akılda kalan renkler kullanılmış .

Basit arayüzü ve etkili sonuçları vede Türkçe dil desteği ile ve bilgisayarınızın performansını arttırmak istiyorsanız Wise Registry Cleaner tam size göre bir program olabilir.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Eusing Free Registry Cleaner
Windows işletim sistemlerinde en önemli bölümlerden bri Registry yanı kayıt defteri bölümüdür.

Advanced Registry Clear
Advanced Registry Clear bir kayıt defteri temizleme ve düzenleme programıdır .