Wise Video Downloader

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Wise Video Downloader 2.34.89Üretici: WiseCleaner (Ücretsiz)İnternetten video indirmek için kullanabileceğiniz güncel bir yazılım video kolleksiyonu yapanlar için denenebilir.

İnternetten video İndirmek İçin Güzel Bir Program


Wise Video Downloader ile video dosyası indirmek çok kolay.

Program çok kullanışlı ve stabil çalışmakta WiseCleaner firmasının deneyimi ile yazılmış çok güzel ve basitleştirilmiş arayüze sahip bu program sayesinde internetteki videoları bilgisayarınıza indirip her yerde izleme imkanına sahip olacaksınız.

Program şimdilik ücretsiz olmasına rağmen ücretli programlara taş çıkartacak şekilde tasarlanmış , program yüksek kaliteli videoları özenle seçebileceğiniz şekilde ön izleme özelliği , videonun URL sini girerek indirebilme yada anahtar kelimeler ile video aratabilme özelliği ile öne çıkmaktadır.

Programı kullanmanızı gerektiren bir diğer özellik ise videoları seçmek için internet tarayıcınız üzerinden youtube ye giriş yapmanıza gerek. Dolayısı ile extra bant genişliği kullanımınında önüne geçerek videolarınızı daha hızlı indirebiliyorsunuz.

Wise Video Downloader yüksek kalitede ve yüksek çözünürlükteki video dosyalarını televizyonunuzda , iPhone, iPad veya MP4 Player yada taşınabilir ve android uyumlu birçok cihazda izlemenize olanak tanıyor.

Kolay kullanımı başarılı kullanıcı dostu arayüzü, indirilen dosyanın durumunu gösterme downloader özelliği sayesinde video meraklılarının çok işine yarayacak çok güzel bir program olarak denemeye değer diyoruz.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
internet Download Manager
internet Download Manager ile internetten indirmek istediğiniz dosyaları IDM yani internet..

DownloadX ActiveX Download Control
DownloadX ActiveX Download Control, müthiş bir dosya indirme programı.

VSO Downloader
Popüler video indirme sitelerinden sadece videonun linkini girerek videolar indirebileceğiniz..

Free Download Manager
Free Download Manager, klasik download programlarından bir tanesidir.

GetFLV
Alternatif internetten dosya indirme programı, GetFLV her türlü dosya ve medya içeriği indirmenizi..

EagleGet
Ücretsiz ve hızlı bir dosya indirme programlarından biri olan EagleGet ile istediğiniz dosyaları..