WM Recorder

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

WM Recorder 15.2.1Üretici: Applian Technologies (Deneme Yazılımı)Gerçek Zamanlı Video/Ses Kaydedici Program WM Recorder .

Süper bir Gerçek Zamanlı Video/Ses Kaydedici Program


Gerçek Zamanlı Video/Ses Kaydedici Program WM Recorder .

Program gerçek zamanlı internet üzerinden ses ve görüntü kaydetme olanağı sunuyor program canlı flash görüntül , windows Media Player , Real Media Player , MPEG, Quicktime video ve gerçek zamanlı MP3 formatlarını destekliyor.

Örneğin youtube yada herhangi bir video sitesinden bir video izlerken programı açıyoruz ve kaydet diyoruz aynı şekilde internet üzerinden müzik dinlerken yine programa kaydet dememiz yeterli kalan işi WM Recorder hallediyor.

WM Recorder son sürüm indir 'in bir güzel özelliği ise kaydetme esnasında kayıt işlemini duraklatıp tekrar devam ettirebiliyorsunuz böylelikle tam olarak istediğiniz görüntü veya sesi kaydetmiş oluyorsunuz. Programın Türkçe dil desteği yok fakat kullanımı çok basit olduğu için İngilizce dil seçeneği ile de tüm işlemleri rahatlıkla yapabilirsiniz.

Programın kullanımı çok kolay ayrıca arayüz yapısı da çok basite indirgenmiş yaptığımız denemelerde program kayıt işlemlerini sorunsuz olarak gerçekleştirmiş.

Windows XP ve sonrası için gerekli olan tüm yazılım kollarına sahip olan program windows 8 desteği ile dikkatimizi çekmeyi başarıyor, dünya çapında milyonun üzerinde indirilme oranı ile oldukça kullanışlı bir program.

Video veya ses dosyası arşivi yapmayı sevenler için ideal bir uygulama olarak tavsiye ediyoruz.

Yeni Versiyondaki Değişiklikler:
Yeni EKRAN çekim modu, yüksek kaliteli, küçük dosya boyutlu kayıtları. Geliştirilmiş otomatik video penceresi algılama. YouTube ve Gelişmiş zamanlama seçenekleri (önceki sürüm 10 kat daha hızlı) benzer videolar için geliştirilmiş indirme hızı.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
SMRecorder
Ücretsiz olması birinci tercih nedeniniz olabilecek güncel ve hem video hemde resim olarak kayıt..

SnapShot
SnapShot, bir ekran görüntüsü kaydetme programıdır.

Screen Grab Pro
Eski bir sürüm olsa da windows işletim sistemlerinde kullanılabilen çok güncel olmayan bir ekran..

LiteCam HD
Ekran görüntünüzden video üstelik HD kalitesinde 1080p olacak şekilde kaliteli bir görüntü..

ScreenHunter Free
ScreenHunter 6 bir ekran görüntüsü Capture yani anlık ekran görüntüsü fotoğrafı çelme yada ekran..

PicPick
İndirebileceğiniz en güncel ve en kullanışlı programlardan biri.