Yandex Browser Mac

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Yandex Browser Mac 1.7Üretici: Yandex (Ücretsiz)


Yandex Browser Mac 1.7 Ekran Görüntüsü

Mac standart tarayıcısı olan Safari ye alternatif olarak kullanılabilecek bir Web Tarayıcısı. Basit ve hızlı arayüzü ve gelişmiş özellikler ile denemeye değer bir tarayıcı diyebiliriz.

YANDEX , Rus Arama Motorunun İnternet Tarayıcısı


Yandex browser Mac, internette gezinmenizi sağlayan güncel basit ve hızlı bir internet tarayıcısıdır.

Yandex Rusya kökenli bir yazılım firması tarafından geliştirilmiş bir arama motorudur, İngilizce, Almanca, Fransızca, Rusça ve Türkçe desteği olan bu tarayıcı diğer browserlere alternatif olarak kullanılabilir. Tarayıcının en güzel özelliklerinden biri olan olan soru cevap şeklinde çalışabilmesi diyebiliriz. Aynı zamanda Yandex'in yapmış Türkiyede ve avrupadaki birçok yatırımının yanında internet tarayıcısınında bir yatırım olduğunu söyleyebiliriz. yandex disk, Yandex Mail ve yandex Navigator gibi bir çok uygulama Yandex Mac ile de uyumlu çalışmaktadır. 

Örneğin aklınıza gelen herhangi bir soruyu yada bir matematik işlemini arama çubuğuna yazmanız yeterli örneğin bir matematik sorusu  yada Dağlar Dağlar  hangi sanatçının şarkısıdır  veya Türkiyenin yüz ölçümü kaç kilometre karedir gibi.

Ayrıca Yandex in Türkiye de ve dünyanın birçok ülkesinde yaptığı haritalandırmalarına doğrudan bağlantılı olarak çalışabiliyor. İngiltere, Almanya, Rusya gibi ülkelerin ardından Türkiye de aktif ettiği bu özellik sayesinde ve mobil uygulamalarda kullanılabilen bu teknoloji sayesinde büyük şehirlerdeki anlık Trafik durumlarını da hem mobil uygulamalardan hemde Tarayıcı üzerinden görmeniz mümkün.

Birbaşka özellik ise Yandex Browser Mac Türkçe dil desteği yanında MP3 arşivindeki milyonlarca yerli ve yabancı şarkıyı ücretsiz olarak dinleme olanağına sahip oluyorsunuz. Şarkıları sadece dinleyebiliyorsunuz herhangi bir indirme linki bulunmamakta ancak böyle güzel bir hizmet sunan tarayıcı şu an için henüz yok.

Program sayfaları oldukça hızlı ve doğru orantılanmış şekilde yüklüyor bahsettiğimiz ayrıca browserin ilk açılış hızı da oldukça yüksek internet Explorer yada firefox gibi açılış süresi uzun değil multimedya özellikleri ve hızı sayesinde kesinlikle denemeye değer olduğunu söylemeden geçemiyoruz.

Sonuç olarak bir çok özelliği ve gelişmiş geliştirici araçlarının yanında hızlı ve basit arayüzü ile sayfa derlemesi en hızlı tarayıcılardan biri olduğunu söyleyebiliriz. Yandex Browser Mac tarayıcısını Mac Safariye alternatif olarak kullanabileceğinizi en azından deneyebileceğinizi düşünüyoruz.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Mozilla Firefox Mac
Mac için yine bir başka alternatif web tarayıcı Mozilla Firefox ile daha keyifli bir internet..

Google Chrome Mac
Her ne kadar Mac kullanıcıları Safari uygulamasından memnun olduklarını söyleselerde Google Chrome..

Adobe Flash Player Mac
Adobe Flash Player Mac sürümü, güncel web tarayıcılar için geliştirilmiş halen dünyanın en çok..

Java RunTime Environment Mac
Mac işletim sistemlerinde eğer java uygulama ve programlarını çalıştırmak istiyorsanız Java..

Sleipnir Mac
Sleipnir mac ile internete değişik bir pencereden bakın.