YoWindow

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

YoWindow 4 build 108Üretici: Repkasoft (Ücretsiz)


YoWindow 4 build 108 Ekran Görüntüsü

Anlık hava durumu hakkında bilgiler alabileceğiniz ve dünyanın bir çok yerindeki hava durumu hakkında da bilgi alabileceğiniz bir masaüstü uygulaması.

Mükemmel Bir Hava Durumu Yazılımı


YoWindow sayesinde masa üstünüz daha renkli ve aynı zamanda size gün içinde hava durumu raporu verebilecek.

İşte size mükemmel bir hava durumu programı,YoWindow içerisinde barındırdığı çeşitli görsel temalar sayesinde havanın durumuna göre değişkenlik gösteren grafik olarak zenginleştirilmiş nadide programlardan biri.

Programın içerisinden deniz kıyısı ,köy yolu ,açık gökyüzü,karlı gökyüzü ,gece görünümü gibi birçok renkli temalar yanında ekran da aynı zamanda anlık hava durumu raporları, basınç farkları ,rüzgar hızı ve nem oranı gibi bir çok ek bilgi verilmekte. Programın en güzel özelliklerinden biri aynı bilgileri isterseniz kendi resminiz yada başka resimler üzerinde de belire bilmesini sağlayabiliyorsunuz.

Ayrıca YoWindow u indirip ve ekran koruyucu olarak da kullanılmakta ve yine hava tahmin raporlarını anlık olarak ekran koruyucunuz dan da öğrenebiliyor olmanız programa ayrı bir güzellik katmış. Son olarak kullanımı kolay üstelik Türkçe dil desteği sayesinde dünyanın hangi bölgesinin hava durumu raporlarını anında ekranınızda görebilmenizi sağlayan güncel ve güzel programlardan biri ayrıca programın IOS ve Android uyumu da vardır.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Earth Alerts
Dünya genelinde oluşan her türlü doğal felaketin bildirimini yapabilen bir haber kaynağı..