ZenMate Google Chrome Eklentisi

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 
Windows Network ve İnternet Tarayıcı Eklentileri ZenMate Google Chrome Eklentisi

ZenMate Google Chrome Eklentisi 5.2.1Üretici: ZenMate (Ücretsiz)ZenMate, İnternette özgürce gezinebileceğiniz Google Chrome için geliştirilmiş bir proxy değiştirme eklentisidir. ZenMate ile internette özgürce dolaşabilir ve aynı anda internet üzerinde güvenliğinizi üst seviyeye çıkarabilirsiniz.

Daha Güvenli ve Daha Özgürce İnternet Deneyimi için ZenMate


ZenMate, İnternette özgürce gezinebileceğiniz Google Chrome için geliştirilmiş bir proxy değiştirme eklentisidir. ZenMate ile internette özgürce dolaşabilir ve aynı anda internet üzerinde güvenliğinizi üst seviyeye çıkarabilirsiniz. Eklentinin kurulumu oldukça kolay aşağıdaki indirme butonuna tıkladığınızda sayfa otomatik olarak Google Play ZenMate sayfasına yönelir ve üst köşede göreceğiniz ücretsiz butonuna tıklamanız yeterli, eklenti otomatik olarak Google Chrome internet tarayıcınıza eklenecektir ve direkt olarak aktif olacaktır.

Eklenti şimdilik İsviçre, Almanya, İngiltere, Honkong ve Amerika Birleşik Devletleri üzerinden internete çıkışınızı sağlayabiliyorsunuz. Ayrıca eklentinin şu anda Türkçe dil desteği bulunmamakta ancak eklentinin yeni versiyonlarında hem Türkçe dil desteği hemde daha fazla proxy çıkışı sağlanacağını düşünüyoruz.

Peki eklenti ile neler yapabiliyoruz ?

Öncelikle internet çıkışımızı gizlediğimiz için  internet sahtekarlıklarına karşı otomatik olarak önlemiş oluyoruz ve ip adresinize ulaşılmasını engellemiş oluyoruz. Bir diğer ve en can alıcı özelliği ise ülkemize kapalı yada erişimi engellenmiş internet sayfalarını erişim sağlayabiliyorsunuz. ZenMate bir eklenti olduğu için benzerlerinden daha kullanışlıdır. Aynı işi yapan programlardan avantajlı yanı ise internete en direkt çıkış yapmanıza rağmen internet hızınızda nerede ise azalma olmuyor diyebiliriz.

İnternet kullanımınızı hem çok etkilemiyor hemde bilgisayarınızda yer işkal etmemesi eklentiyi seçme nedeniniz olabilir. Ayrıca eklentiyi devre dışı bırakmak için yapmanız gereken tek şey eklentiye tıklayıp on butonunu off olarak değiştirmeniz yeterli. Tüm bu özellikleri, kullanım kolaylığı ve internet üzerinde özgürlüğe ve güvenli gezinti deneyiminden dolayı eklentiyi denemenizde fayda olacağını düşünüyoruz.
Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Adobe Flash Player
Adobe Flash Player Internet Explorer ve diğer Browserler için geliştirilmiş bir video, animasyon..

Adblock For Chrome
Google Chrome için kodlanmış bir reklam engelleme programı daha doğrusu Google Chrome Web..

Microsoft Silverlight
Silverlight, WPF işlevli görsel uygulamalar tekniğiyle video ve ses ile ilgili tüm uygulamaların..

Adobe Flash Player
Adobe Flash Player bir çok tarayıcıda flash ile yazılmış uygulamaları görüntülenmesini sağlayan..

Java RunTime Environment  Ekran Görüntüsü Java RunTime Environment
Java hem internette hemde lokal bilgisayarlarda kullanılan bir eklentidir ve bu eklenti olmadan..

Google Toolbar
İnternet Explorer de daha hızlı olarak google a ulaşabileceğiniz arama çubuğu ve yan eklentileri..