ZoneAlarm Pro Antivirus+Firewall

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 
Windows Güvenlik ve Gizlilik Güvenlik Duvarı ZoneAlarm Pro Antivirus+Firewall

ZoneAlarm Pro Antivirus+Firewall 15.139.17085Üretici: ZoneAlarm (Deneme Yazılımı)


ZoneAlarm Pro Antivirus+Firewall 15.139.17085 Ekran Görüntüsü

En eski alternatif güvenlik duvarı programlarından biri olan ZoneAlarm şimdi de hem Güvenlik duvarı hemde Anti-Virüs programını bir arada sunuyor

Ücretsiz Güvenlik Duvarı Ve Anti-virüs Paketi


ZoneAlarm, en eski güvenlik duvarı programlarından biridir. İnternet in ülkemizde kullanımı yaygınlaşmaya başladığı  yıllar olan 1998-2000 yılları arasında çok popüler olan ZoneAlarm engin tecrübesi ile bu sürümünde hem virüs koruma hemde Güvenlik duvarını bir paket de toplayarak karşımıza çıkmış.

ZoneAlarm Free Antivirus+Firewall yazılım mühendisleri son zamanlarda popülaritesi artmaya başlayan tek paket içerisinde çoklu korumama programları arasına bir yenisini katmışlar. Tek paket içerisine birden fazla koruma programlarının sistem kaynaklarını daha az kullanmalarından dolayı yavaş yavaş tercih sebebi olmaktadırlar. İşte bu sebepten dolayı ZoneAlarmda engin güvenlik duvarı teknolojisinin yanına birde virüs koruma teknolojisini ekleyerek mükemmel sonuçlara imza atmayı hedeflemiş.

Yaptığımız inceleme sonucunda programın dikkatimizi çeken özellikleri şu şekilde sıralanıyor:

* çift yönlü firewall özelliği sayesinde İnternet üzerinden gelen virüslere karşı oldukça başarılı olan programa sayesinde internet üzerinden gelen tehditlere karşı kafanız rahat olabilir, ancak bir şekilde PC nize girmiş olan kötü amaçlı yazılımların dışarıya bilgilerinizi göndermesini de önleyebiliyorsunuz.

* Kimlik Hırsızlığına karşı koruma modülü sayesinde kişisel bilgilerinizi veya banka bilgilerinizi koruma altına alabiliyorsunuz.

* Anti-casus ve Anti-virüs motoru sayesinde turuva atı, casus yazılımlar, solucan, bot, adware ve tabii ki virüslere karşı tam koruma sağıyor oluyorsunuz.

* Bulut tabanlı alt yapısı sayesinde bilgisayarınızdaki olası uygulama yanlışlıklarını sürekli olarak kontrol ederek tehditleri en aza indirir.

* Çevrim içi yedekleme özelliği  ile belirlediğiniz maximum 5 GB lik bir alanı kendi sunucularında yedekleme imkanı sunuyor olası sistem çöküşlerin de önemli dosyalarınızı da koruma altına alıyorsunuz.

* Son olarak programın default ayarları sistem kaynaklarını en az şekilde kullanmaya ayarlanmış fakat isterseniz bu ayarları kendini yeniden yapılandırma imkanınız da var yarıca program dosya indirme esnasında virüslü yada tehdit içeren dosyaların indirilmesini de önlüyor.

Tüm bu özellikleri ve kullanım kolaylığı ile kullanıcılara kesinlikle tavsiye edebileceğimiz tam bir koruma programı.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Avira Internet Security
İnternet bağlantınızın sürekli güvenli olmasını istiyorsanız Avira Internet Security tam..

Windows Firewall Control
Oldukça basit kullanışlı ve etkili bir alternatif güvenlik duvarı programıdır.

ZoneAlarm Free Firewall
Ücretsiz güvenlik duvarı programı.

Ashampoo FireWall Free
Ücretsiz bir güvenlik duvarımı arıyorsunuz Ashampoo FireWall Free aradığınız yazılım olabilir.

Agnitum Outpost Firewall Pro  Ekran Görüntüsü Agnitum Outpost Firewall Pro
Agnitum Outpost Firewall Pro programı ile bilgisayarınıza saldırı yapan bilgisayarları algılayıp..

Comodo Firewall
Comodo Firewall sayesinde artık bilgisayarlarınız için tam performansla çalışabilecek bir güvenlik..