Program ve Uygulama indir, Teknoloji Haber Sitesi

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 
alindir.com Hakkında alindir.com

Hakkımızda
 
www.alindir.com 11 ocak 2013 yılında ”Mehmet Fatih Merdamert” tarafından kurulmuştur.
 
İçerik olarak sitemizde Windows , Mac ve Linux işletim sistemlerinde kullanılan programlar hakkında bilgilere yer verilmektedir. Ayrıca iphone, android, windows phone ve ipad uygulamaları hakkında ve mobil cihazlar hakkında genel bilgiler verilmektedir .
 
www.alindir.com sitesinde bulunan tüm yazılar site editörleri tarafından hazırlanmakta olup içerikte bulunan programlarda üretici yazılım firmalarının vermiş olduğu linkler kullanılmaktadır.
 
Web sayfası Kurucusu Hakkında 1992 yılından bu yana bilgisayar ve teknoloji dünyası ile ilgili konuları yakından takip eden, bilgi ve yorumlarını birçok mecrada paylaşan biri olarak, mevcut birikimimi paylaşmam yönünde gelen yoğun talebe daha fazla karşı koyamadım ve sonunda www.alindir.com yayın hayatı da böylelikle başlamış oldu.
 
İnternet ve bilgisayar kullanıcılarına -bir nebze de olsa- faydalı bilgiler verme amacı güttüğümüz bu naçizane yolda umuyorum ki daha uzun yıllar beraberce yürüyeceğiz. Teknolojinin her daim hayatınızı kolaylaştırması dileğiyle…

 
Saygılarımla,  
Mehmet Fatih Merdamert