ACDSee Mac Pro

Log in Sign Up
Language
tr
 

ACDSee Mac Pro 3From: acdsee (Trialware)


ACDSee Mac Pro 3 screenshot

Mac işletim sistemlerinde de kullanabileceğiniz fotoğraf görüntüleme programlarından biri olan ACDSee Mac Pro köklü ve denemeye değer bir yazılım.

Fotoğraf Görüntüleyen Popüler Bir Program

ACDSee Mac Pro, Fotoğraflarınızı kolayca görüntüleye bileceğiniz gelişmiş bir görüntüleme programıdır.

ACDSee  fotoğraflarınızı bilgisayarınızı yormadan hızlıca gösterebilen bir fotoğraf görüntüleme programıdır.

Bu tip programlar arasında fotoğraflarınızı büyüttükçe kalitelerini en fazla koruyan program olarak ACDSee dir desek yanlış sayılmayız. Programın fotoğraf büyüteç sistemi oldukça kalitelidir ve fotoğraflarınızı 10x e kadar büyüttüğünde dahi fotoğrafınız halen seçilebilir durumdadır ve ekranda görüntü mozaikleşmesi en düşük seviyede olur.

Görüntüleri ilerletme, yakınlaştırma ve uzaklaştırma, ve kolaylıkla baskı gibi özellikleriyle kullanımınıza sunulmaktadır. ACDSee Mac ProBMP, GIF, IFF, JPG, PCX, PNG, PSD, RAS, RSB, SGI, TGA ve TIFF gibi en popüler resim formatlarını desteklemektedir. ACDSee il kolay bir şekilde fotoğraf albümlerinizden slayt showlar hazırlayabilirsiniz yapmanız gereken klasörü seçmek yada sürükle bırak tekniği ile slayt show u başlatabilirsiniz.

Program desteklediği tüm fotoğraf formatlarını kendi aralarında format değişikliği yada boyutlarını değiştirmeye olanak sağlamaktadır.

Bu özelliği halen sınırlı posta kutuları için bulunmaz bir özellik olarak dikkatimizi çekmektedir bildiğiniz gibi yüksek kaliteli fotoğrafların boyutları da oldukça yüksek olabiliyor ve e mail ile gönderme esnasında yüksek boyutlu fotoğraflarda sıkıntılar çekilebiliyor ve gönderdiğiniz fotoğraf alıcıya ulaşmayabiliyor.

Deneme sürümü olan bu versiyonda kısıtlama yok sadece satın almanızı hatırlatan uyarılar çıkmaktadır bütün windows işletim sistemleri ile uyumlu olarak çalışabilen programın diğer tüm özelliklerini rahatlıkla kullanabileceğiniz 20 yıllık fotoğraf görüntüleme tecrübesine sahip olan ACD System international inc. nin kesinlikle denenmesi gereken programlarından biridir.

ACDSee Mac Pro yi kullandığınızda hızı ve kullanım kolaylığı ile vazgeçemeyeceğiniz bir program olacağını düşünüyoruz.
Available Translations:None

Read more...