Adobe Flash Player

Log in Sign Up
Language
tr
 

Adobe Flash Player 25.0.0.127From: Adobe Systems (Freeware)Adobe Flash Player bir çok tarayıcıda flash ile yazılmış uygulamaları görüntülenmesini sağlayan platformlar arası, internet tabanlı bir görüntüleme yazılı olması ile birlikte Flash Player ile HD veya HQ videoları , internet üzerinden oynanan oyunları

Adobe flash player Eklentisi


Adobe Flash Player, güncel web tarayıcılar için geliştirilmiş halen dünyanın en çok kullanılan flash animasyon ve web üzerinden izlenen video dosyaları oynatma programıdır. Google Chrome ile yüklü olarak gelen bu eklenti Internet Explorer, Mozilla FireFox ve Opera gibi web tarayıcılara sonradan yüklenerek kullanılmaktadır. Eklentinin temel amacı web üzerinden izlenen videolar yada çevrim içi oyunların oynanmasını sağlamaktır. Bazı çevreler tarafından Adobe Flash Player'in teknolojisinin artık yetersiz olduğu ve 11 serisinden sonra işlevini kaybedeceği söylensede eklenti halen dünyanın en çok kullanılan web üzerinden filim, oyun, animasyon oynatıcısı olmaya devam edtmektedir ve 15. sürümünü geçtiğimiz aylarda yayınlamıştır.

Adobe Flash Player bir çok tarayıcıda flash ile yazılmış uygulamaları görüntülenmesini sağlayan platformlar arası, internet tabanlı bir görüntüleme yazılı olması ile birlikte Flash Player ile HD veya HQ videoları , internet üzerinden oynanan oyunları ,grafik oynatma veya oluşturma için de kullanılmaktadır. Eşsiz kalitesi ile tamamı ile kullanıcıların isteklerini karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. 

Apple tarafından yapılan bir çok açıklamada Flash playerin sistemi gereksiz yere kastığı ve dolayısı ile mobil cihazlarda kullanılmayacağı yönündeydi. Ancak büyük oranda internet üzerinde kullanılan adobe Flash Playerin hakimiyetine daha fazla direnç gösteremeyen ve kullanıcılar tarafından yapılan baskılar sonucu 2009 yılında IOS cihazlarında da destek vermek zorunda kaldı. Adobe gibi köklü bir firmanın yazılımı olan Flash player her bilgisayarda mutlaka yüklenmesi gerekmektedir. Sürekli güncellenen ve yapısını daha da geliştiren flash player, Windows işletim sistemlerinin hemen hemen hepsi ile tam uyumlu çalışması nın yanında IOS sürümleri de mevcuttur.
Available Translations:None

Read more...
Popular related
Adobe Flash Player
Adobe Flash Player Internet Explorer ve diğer Browserler için geliştirilmiş bir video, animasyon..

Adblock For Chrome
Google Chrome için kodlanmış bir reklam engelleme programı daha doğrusu Google Chrome Web..

Microsoft Silverlight
Silverlight, WPF işlevli görsel uygulamalar tekniğiyle video ve ses ile ilgili tüm uygulamaların..

Java RunTime Environment  screenshot Java RunTime Environment
Java hem internette hemde lokal bilgisayarlarda kullanılan bir eklentidir ve bu eklenti olmadan..

Google Toolbar
İnternet Explorer de daha hızlı olarak google a ulaşabileceğiniz arama çubuğu ve yan eklentileri..

Greasemonkey
Mozilla Firefox Java Script ve CSS düzenleme eklentisi Greasemonkey ile istediğiniz bir sayfayı..