BB FlashBack Pro

Log in Sign Up
Language
tr
 

BB FlashBack Pro 5.13.0.3881From: Blueberry Software (Trialware)Bilgisayarınızın ekranındaki her türlü görüntüyü hem video hemde fotoğraf olarak kayıt edebileceğiniz güncel ve güçlü bir yazılım.

Profesyonel Ekran Görüntüsü Kaydetme Programı


BB FlashBack Pro ile ekran görüntülerinizi artık kayıt edebilir ve de paylaşabilirsiniz.

Program oldukça başarılı ve bir çok yazılım değerlendirme kuruluşlarından 5 yıldız almış bir programdır .Programın genel özelliği bilgisayar ekranındaki görüntüleri video formatında kaydetmesidir , bu tip bir program ile birçok yararlı sunumlar yada videolar oluşturabilirsiniz. BB FlashBack Pro ekran kayıdınızı Flash, AVİ, WMV, Powerpoint ve ya exe formatında kaydedebilirsiniz. BB FlashBack Pro son sürümü indir ve kurulum ardından ekran görüntülerini hemen kaydetmeye başlayabiliyorsunuz

Örneğin güncel bir programın kullanımı hakkında genel bilgiler içeren bir video hazırlayabilir veya bilgisayar ekranından bir çizim yaparken nelere dikkat edilmesi gerektiğini anlatabilir yada iş yerinizde güzel sunumlar hazırlayabilir ve etkin sonuçlar alabilirsiniz.

Program dediğimiz gibi birçok özelliğe sahip olmasının yanında kullanımı da çok kolaydır üstelik programı kullanmak için birazcık bilgisayar bilgisi yeterli oluyor. Program hem ses hemde görüntü kaydetme özelliğinin yanında kaydettiğiniz görüntünün üzerine bir mikrofon vasıtası ile kendi sesinizi de ekleyebilir ve sunumunuz u çok daha etkin hale getirebilirsiniz.

Genel hatları ile oldukça başarılı olan program güncel video format desteği ile çok başarılı sonuçlar elde edebileceğiniz bir yazılım olarak tavsiye listemizde yerini alıyor.

Available Translations:None

Read more...
Popular related
SMRecorder
Ücretsiz olması birinci tercih nedeniniz olabilecek güncel ve hem video hemde resim olarak kayıt..

SnapShot
SnapShot, bir ekran görüntüsü kaydetme programıdır.

WM Recorder
Gerçek Zamanlı Video/Ses Kaydedici Program WM Recorder .

Screen Grab Pro
Eski bir sürüm olsa da windows işletim sistemlerinde kullanılabilen çok güncel olmayan bir ekran..

LiteCam HD
Ekran görüntünüzden video üstelik HD kalitesinde 1080p olacak şekilde kaliteli bir görüntü..

ScreenHunter Free
ScreenHunter 6 bir ekran görüntüsü Capture yani anlık ekran görüntüsü fotoğrafı çelme yada ekran..