BrainsBreaker

Log in Sign Up
Language
tr
 

BrainsBreaker 5.7.3.2From: Juan Trujillo Tarradas (Freeware)Gerçek resimlerinizden bir puzzle yaparak eğlenceli saatler geçirebileceğiniz güncel bir puzzle oyunu.

Resimlerden Yapboz Yapma Programı


BrainsBreaker programı istediğiniz herhangi bir resim dosyasını seçerek bu resmi yapboz haline getirebileceğiniz ve yapmış olduğunuz bu yapbozu da oynayabileceğiniz çok kaliteli bir yazılımdır. İstediğiniz renklerde istediğiniz biçimlerdeki resimlerden yapbozlar yaparak bu işe bir farklılıkta katabilirsiniz.

İstediğiniz resimleri seçerek yapabileceğiniz yapbozları, isterseniz 1000 parçadan bile fazla olarak ayarlayabiliyorsunuz ve Program saniyeler içinde hazırladığı yapbozu size sunuyor. Hemen yapmaya koyulabileceğiniz yapbozları tamamlayamadan bilgisayarınızın başından ayrılmanız gerektiğinde acaba şu ana kadar yapmış olduğum yapbozlar gider mi diye korkmanıza gerek kalmadan programdan çıkabilirsiniz.

Çünkü program çıkış yapıldığında eğer bir yapboza başlanmış ise bu yapbozu kaydediyor ve bilgisayarınıza geri döndüğünüzde bu yapbozu tamamlamaya devam edebiliyorsunuz. Çocuklarınıza da oynatabileceğiniz yapboz özellikle çocukların beyin gelişimini büyük oranda destekler. Bu yüzden çocuklarınıza savaş veya diğer oyun türlerini oynatmaktan ve bu oyunlara yüzlerce lira para vermektense istediğiniz resimlerden hazırladığınız yapbozlarla oynamaya teşvik edebilirsiniz.

Tamamen ücretsiz bir yazılım olan BrainsBreaker’ı hemen yükleyerek yapboz oynamanın keyfine varabilirsiniz. BrainsBreaker için aşağıdaki linkten yararlanabilirsiniz. Windows XP ve sonrası için yayımlanmış olan tüm işletim sistemleri ile tam uyumlu çalışan hoş bir zeka oyunu diyebiliriz. Küçük boyutlu ama işlevi ve eğlencesi büyük olan programlardan olan BrainsBreaker’ı hemen indirip kurmanızı ve oynamaya başlamanızı tavsiye ederiz.

 
Changes on the new version:
Puzzle arşivi genişletildi, Bazı ufak hatalar giderildi, Windows 10 uyumu gelmiş.

Available Translations:None

Read more...
Popular related
MahJong Suite 2016
Çinin geleneksel oyunlarından biri olan taş üzerindeki şekilleri bulma programı.