Corel WordPerfect Office

Log in Sign Up
Language
tr
 
Windows Business Programs Office Tools Corel WordPerfect Office

Corel WordPerfect Office X7From: Corel (Trialware)


Corel WordPerfect Office X7 screenshot

Alternatif ofis programları arasından sıyrılmayı başaran Corel office denemeye değer.

Alternatif Office Programı


Corel WordPerfect Office MS office ya da Libre office gibi çok kullanılan Office yazılımına alternatif olabilecek Corel firmasının tecrübesi ile geliştirilmiş müthiş bir office uygulamasıdır. Corel WordPerfect Office alternatif bir office programı olarak kullanımınıza hazır, program oldukça kullanışlı bir yapıya sahip. Yapılan araştırmalar sonucunda office programları arasında en çok kullanılan program halen MS Office programıdır. 

MS Office ücretli olmasına rağmen alternatifleri olan ücretsiz office programlarından daha çok kullanılmaktadır. Libre office yada Open Office gibi programlar alternatif olarak yayımlanmış olasa da üreticisi olan MicroSoft Office programlarına büyük önem verdiği ve sürekli yeni sürümlerini yayımladığından dolayı halen en çok kullanılan office programı olmayı başarmıştır.

Ancak Corel gibi oldukça kuvvetli bir yazılım firmasının WordPerfect Office X7 versiyonu ile MS officenin tahtını sarsacak gibi görünüyor. Program MS officenin bütün uygulamalarını desteklemektedir MS office ,word, excel, power point gibi sık kullanılan uygulamalar ile tam uyumlu çalışmaktadır. Ayrıca MS office ile oluşturulmuş her hangi bir belge WordPerfect Office X7 ile rahatlıkla görüntülenebilir yada üzerinde değişiklikler yapabilirsiniz. Ayrıca programın hem kullanım kolaylığı ve yep yeni bir tarza sahip olan arayüzü yanı sıra kullanıcı dostu olarak tasarlanmış olması programın kullanımı çok kolaylaştırmıştır. Programın direkt olarak PDF uyumu sayesinde bilgisayarınızda başka bir program kullanmanıza gerek kalmadan PDF dosyalarınızı açabilirsiniz. Yada dosyalarınızı direkt olarak PDF formatınada çevirebilirsiniz.

Şimdilik Türkçe dil desteği yok ancak ilerleyen zamanlarda bu eksiklik de Corel tarafından güncelleneceğini düşünüyoruz, Windows XP ve sonrası bütün işletim sistemleri ile tam uyumlu olarak çalışmaktadır. Alternatif Office programları arayanlar için denemekte fayda var diyoruz ve listemizdeki yerini veriyoruz.
Available Translations:None
Watch the video for Corel WordPerfect Office:
Watch the video for Corel WordPerfect Office:

Read more...
Popular related
Hotel Management System
Hotel Management System bir otel yönetim programıdır.

Batch PPTX to PPT Converter
Office 207 den sonra PPTX dosya uzantısı ortaya çıkmıştır officenin eski sürümleri ile bu..

Apache OpenOffice
Açık kaynaklı alternatif bir office benzeri program olan Apache Open Office i kullanabilirsiniz.

PhraseExpress
Kullanışlı ve ücretsiz bir metin editör programı olarak Phareseexpress metin yazma işlerinizi..

OfficeFIX
Her türlü office belgesini kurtarma özelliğine sahip olan program en çok kullanılan office..

Bytescout XLS Viewer
Bytescout XLS Viewer, işte size tamamen ücretsiz bir excel dosyası görüntüleme programı.