Data Doctor Recovery Pen Drive

Log in Sign Up
Language
tr
 
Windows System Utilities Backup & Recovery Data Doctor Recovery Pen Drive

Data Doctor Recovery Pen Drive 5.4.1.2From: Data Recovery Services (Free to try)


Data Doctor Recovery Pen Drive 5.4.1.2 screenshot

Data Doctor Recovery Pen Drive programının kullanımı oldukça basittir, tek yapmanız gereken gerekli sürücüyü seçmek ve programı başlatmaktır. Dosyaların geri gelmesi yada düzelmesi, belli bir zaman sürmektedir.

Data Doctor Recovery Pen Drive Veri Kurtarma Programı


Bilgisayarınızda hasar görmüş Hard diskinizdeki verileri kurtarmak ilgili programlar sayesinde olmaktadır. Fakat bu programlar Flash bellek ya da hafıza kartlarında yeterince işe yaramamaktadır. Data Doctor Recovery Pen Drive programı Flash disklerinizin ve hafıza kartlarınız da ki hasar görmüş bilgileri kurtarmanızı sağlayacak ücretli bir programdır. Hasar görmüş bilgilerinizin yanı sıra yanlışlıkla silmiş olduğunuz dosyaları, klasörleri tekrardan geri getirebilirsiniz. Aslında Windows ' un kendisine özel Recovery özelliği mevcuttur fakat bu özellik sadece Hard diskinizi kapsamaktadır. Data Doctor Recovery Pen Drive programı tüm depolama araçlarını desteklemektedir.

Data Doctor Recovery Pen Drive programının kullanımı oldukça basittir, tek yapmanız gereken gerekli sürücüyü seçmek ve programı başlatmaktır. Dosyaların geri gelmesi yada düzelmesi, belli bir zaman sürmektedir. Bu süre zarfında sabırlı bir şekilde beklemekte fayda vardır. Programın tema ya da kişisel ayarları mevcut değildir, temel bir arayüze sahiptir ve kullanımı oldukça basittir.

Program veri kurtarma işlemi için, hiçbir eklentiye gerek duyulmadan ; daha önce yanlışlıkla silmiş olduğunuz ya da hasar görmüş dosyalarınızı, resimlerinizi, belgelerinizi, video veya ses dosyalarınızı ve birçok uzantıyı tek bir ayarlama ile sorunsuzca kurtarabilirsiniz. Ayrıca program ile belleğinizdeki gizli dosyalarınızı da gösterebilir ya da biçimlendirebilirsiniz. Üstelik program en popüler ve en çok kullanılan Windows işletim sistemleri ile de tam uyumlu çalışmaktadır.

Available Translations:None

Read more...
Popular related
KLS Backup 2015 Professional
Belirlediğiniz dosyalarınızı yerel ağda bir sürücüye, bulut hesabınıza yada bir FTP sunucusuna..

Flash & USB Recovery
Flash & USB Recovery ile flash veya USB lerindezen veri kurtarmak artık çok kolay.

VirtualLab
VirtualLab ile artık veri kaybına son.

Pandora Recovery
Ücretsiz bir dosya kurtarma programı ayrıca sadece sabit disklerden değil SD card, USB diskler..

StrongRecovery
Oldukça kullanışlı hızlı ve etkili bir dosya kurtarma programı olan Strong Recovery ile..

Recuva
Silinen dosyalarınızı yada formatlanmış disklerinizden dosya kurtarma programlarının en çok..