Hotspot Shield

Log in Sign Up
Language
tr
 

Hotspot Shield 7.7.3From: Hotspotshield (Freeware)En çok kullanılan Proxy programı Hotspot Shield ile tüm yasaklı siteler artık açık.

 Hotspot Shield Proxy Programı ile Tüm Siteler Açık


En çok kullanılan Proxy programı  Hotspot Shield ile tüm yasaklı siteler artık açık.

Günümüz internet dünyasında artık yasaklı site sayıları gün geçtikçe artıyor dolayısı ile insanların özgürlüğüne kısıtlamalar geliyor.

Fakat artık bu kısıtlamalara son diyoruz Hostspot ile artık istediğiniz sitelere özgürce girebilir ve hiçbir engelleme ile karşılaşmayacaksınız. program kendi proxy leri üzerinden sizi web dünyasına geçmenizi sağlar ve erişime kapalı olan sitelere bu proxy yönlendirmeleri sayesinde kolayca giriş yapabilirsiniz. İnternet hızınız birazcık yavaşlasa da yinede özgürlüğün bedeli olarak katlanılabilir bir dezavantaj olarak görüyoruz.

Programın kullanımı çok basit programın kurulumunu yaptıktan sonra ekranınızın sağ alt köşesinde çıkan simgeye farenizin sağ tuşu ile tıklayıp connect demeniz yeterli gerisini  Hotspot Shield hallediyor ve açılan web tarayıcınızda connected yazısını gördükten sonra tüm siteler önünüzde olacak.

Programın ayrıca bir başka güzel yanı ise kullandığınız wifi ağınıza sızarak önemli bilgilerinize ulaşmak isteyenlere otomatik olarak önlem almış olabiliyorsunuz.

Kullandığı karmaşık proxy ağları sayesinde bilgilerinizi karmaşık yazılım algoritması sayesinde otomatik olarak şifreleyerek paket toplayıcı programlara karşıda koruma sağlamış oluyorsunuz . Windows Xp ve Windows 8 arasındaki tabi bu iki işletim sistemi de dahil olmak üzere yayınlanmış olan tüm işletim sistemleri ile tam uyumlu olarak çalışmaktadır.  Ayrıca programın Türkçe dil desteği de mevcuttur.

Windows xp ve sonrası çıkan ki buna windows 8 de dahil olmak üzere diğer işletim sistemleri ile de tam uyumlu çalışması göz dolduran özellikleri arasında diyebiliriz.

Güvenli ve özgür internetin tadına Hotspot Shield ile varacaksınız.

Changes on the new version:
Bazı hatalar ve tutarsız çalışan uygulamalar düzeltildi

Available Translations:None

Read more...
Popular related
Ultrasurf
Özellikle devletlerin bir takım nedenlerden dolayı bazı internet sitelerini engellemeleri moda..

Real Hide IP
Güncel bir IP gizleme programı olan Real Hide IP ile internete bağlanınca IP nizi gizleyebilir ve..

Free Folder Protector
Güvenlik bir PC deki en önemli ilkelerden biridir.

Freegate
Ücretsiz proxy programı, oldukça eski bir yazılım olan freegate tecrübesi ile eşsiz deneyimler..

Anti Tracks
Anti Tracks bir internet trayıcı geçmişi silme programıdır.

Privacy Eraser Free
Güncel bir interent geçmişi silme programı ile kişisel bilgilerinizi güvenlik altına..