Warning: curl_exec() has been disabled for security reasons in /home/alindir/public_html/sources/misc/classes2.php on line 481
Risale-i Nur Dinle Android Uygulaması İndir - Risale-i Nur Dinleme Uygulaması - Alindir

Risale-i Nur Dinle Android Uygulaması

Log in Sign Up
Language
tr
 

Risale-i Nur Dinle Android Uygulaması 1.1From: Yakamoz (Freeware)Bediüzzaman Said Nursi Hazretleri tarafından yazılan ve İhsan Atasoy tarafından seslendirilen Risale-i Nur Külliyatı'nı android cihazınızdan dinlemenizi sağlayan güncel bir uygulamadır.

Risale-i Nur Dinleme android Uygulaması


Risale-i Nur Dinle, Bediüzzaman Said Nursi Hazretleri tarafından yazılan ve İhsan Atasoy tarafından seslendirilen Risale-i Nur Külliyatı'nı Android cihazınızdan dinlemenizi sağlayan güncel bir uygulamadır.  
Uygulama boyutu 1.9 MB olup internet bağlantısı ile çalışmaktadır. Önemli bir özelliği ise internet bağlantınız varken indirdiğiniz sayfaları daha sonra dinleyebiliyorsunuz.
  
İndirdiğiniz sayfaları liste sonuna otomatik olarak atılan tikler ile görebilir, internet bağlantınız olmadığında o bölümleri dinleyebilirsiniz bu özellik internet bağlantısız ortamlarda da kullanmanız uygulamayı kullanılırlığını arttırıyor. Uygulama; tekrar giriş yaptığınızda en son dinlediğiniz sayfayı size hatırlatarak önemli bir kolaylık sağlıyor. İçerisinde Risale-i Nur Külliyatı'ndan 12 eser bulunduran uygulama Bekir Dursun ve Ömer Dursun tarafından yapıldı ve Hayalhanem İlim ve Kültür Derneği tarafından destekleniyor.
 Eserlerin adları ise;
 -Asa-yı Musa
-Barla Lâhikası
-Emirdağ Lâhikası
-İşaratü'l İ'caz
-Kastamonu Lahikası
-Lem'alar
-Mektubat
-Mesnevi-i Nuriye
-Sikke-i Tasdik-i Gaybi
-Sözler
-Şualar
-Tarihçe-i Hayat
Uygulama Android 3.0 ve sonrasındaki android işletim sistemleri ile tam uyumlu çalışmaktadır.
 
 Available Translations:None

Read more...
Popular related
Ses Değiştirici Android
Android işletim sistemine sahip cihazlarda ses değiştirme uygulaması.

Instagram Android
Sosyal ağlar üzerinden fotoğraflarınızı paylaşabildiğiniz Facebook'un satın aldığı güncel bir..