Spybot-Search&Destroy

Log in Sign Up
Language
tr
 

Spybot-Search&Destroy 2.4From: Safer-Networking (Freeware)


Spybot-Search&Destroy 2.4 screenshot

Dünya genelinde 200 milyondan fazla indirilme oranı ile spy, bot ve diğer zararlı yazılımları yok etmek için bir numara diyebiliriz. Üstelik ücretsiz.

Casus, Kötü Amaçlı Yazılımları Bulma ve Yok Etme Programı


Spybot - Search & Destroy uzun yıllardan bu yana spy yazılımlara karşı koruma sağlayan bir program olarak hizmet vermeye devam ediyor. Program dünyanın en çok kullanılan ücretsiz anti casus yazılımıdır dünya genelinde 100 milyonları aşmış indirilme oranına sahip olan program sayesinde kişisel bilgilerinizi ele geçirmek için yazılmış olan programlar artık sorun olmaktan çıkıyor.

Bilgisayar artık hayatımızın değişmez bir parçası halini almış bunun kanıtı olarak artık bankalardaki sıra kuyruklarını baz alsak bile yeterli olduğunu görebiliriz. Günümüzde online bankacılık alanında hızla yol alan bankalar, gişe kalabalığının önüne geçmeyi başardılar diyebiliriz.
Ancak online bankacılığın iyi yanları olduğu kadar sakıncalı yanları da olabilir,çünkü kişisel bilgi hırsızlığı artık hızla artmakta tabii bunun için önlemler almadığımız taktirde ciddi sıkıntılar çekebiliriz.

İşte tam bu noktada Spybot - Search & Destroy gibi yazılımları kullanmakta fayda olduğunu düşünmekteyiz, bu tip yazılımlar il casus yada bilgisayar kirliliği yaratan ve nerelerde gezdiğinizi 3. kişilere gösteren zararlı yazılımları önlemek mümkün. Program yılların getirmiş olduğu geniş veri tabanı ve tecrübesi ile oldukça başarılı sık sık yapılan güncellemeleri ile de her türlü zararlı yazılımı anında yakalar ve yok eder.

Tüm windows işletim sistemleri ile de uyumlu çalışabilme özelliği mevcut olması artı yönlerinden biri.

Spybot - Search & Destroy Türkçe dil desteği kolay kullanımı ve sistem kaynaklarını zorlamadan etkin çalışması ile göz dolduran güncel ve kullanışlı bir program olarak listemizde yerini alıyor ve tavsiye niteliğini taşıyor.

Available Translations:None

Read more...
Popular related
Combofix  screenshot Combofix
Dünya genelinde 40 milyondan fazla indirilmiş ve kullanılmış olan neredeyse mükemmel denecek kadar..

AdwCleaner
Ücretsiz bir Anti-Adware programları arasında en güncel ve en etkililerinden biri olan AdwCleaner..

Junkware Removal Tool
Windows 10 da çalışabilen combofix benzeri programların en etkililerinden biri olan Junkware..

Ad-Aware Free Antivirus +
Ad-Aware Free Antivirus, en çok kullanılan anti-spy, ad-aware, malware (malicious software) ve..

Avast Premier
İnternet güvenliğinde her özelliği isteyenler için yerel ağınızı dahi güçlendiren, alışveriş ve..

Malwarebytes Anti-Malware
Son yıllarda internet kullanımının artışı ile casus yazılımlarında artış göstermesi de tabiiki..