Switch Off

Log in Sign Up
Language
tr
 

Switch Off 3.5.1From: Airytec (Freeware)


Switch Off 3.5.1 screenshot

Bilgisayarınızın başında olmadan verdiğiniz görevlere göre otomatik bilgisayar kapama programı.

Otomatik Bilgisayar Kapama Programı.


Switch Off  bilgisayarınızı otomatik olarak kapanmasını sağlayan basit bir otomasyon programıdır. Bu tarz programları çoğumuz internette aramıştır yada aramak istememiştir. Programın kullanımı oldukça basit istediğiniz işlemleri yaptıktan sonra veya internetten çok istediğiniz bir oyunu indirmek için vakit bulamıyormusunuz. işte bu durumlara tam da tabir yerinde ise cuk oturan bir program olan Switch Off  programı sayesinde artık geceleri uykusuz kalmanıza gerek yok.

istediğiniz oyun bir taraftan bilgisayarınıza indirmeye devam ederek sizi diğer işleriniz ile uğraşabilmenize yad ayatıp uyumanıza imkan tanıyor. Geliştiricilerin Switch off adını verdiği bu muhteşem program zaman ayarı yapılarak bilgisayarın istediğiniz zaman diliminde otomatik kapanmasına vesile oluyor.

7 farklı seçenek ile bilgisayarınızı kapatabilirsiniz.

- Geri sayma özelliği
- Gün belirtme özelliği
- Hafta belirtme özelliği
- Oturum açıldığında özelliği
- Bilgisayar açıldığında özelliği
- Tek sefer özelliği
- İşlemci izlemesi özelliği

Sadece bu özellikleri değil bu ve bunun gibi daha bir çok seçenekleri ile bilgisayarlarınız gereksiz yere açık kalmasını önleyebilirsiniz. Ayrıca geliştiriciler bu programı sadece bu özellikle baş başa bırakmamışlar. Program kapatılması zor bütün programları hızlı bir şekilde kapatabilmektedir. Ancak programın henüz Türkçe dil desteğinin olmaması tek eksik yönü diyebiliriz ancak çok kullanışlı bir programın olmasından dolayı pekte ekstra menüler ve karmaşık bir yapıya sahip olmaması dil sorununu ortadan kaldırmıştır. Aynı zamanda kısa sürede geliştirilen paket ile programa Türkçe dil desteğini ekleyebiliyoruz Türkçe dil desteği eklentisini BURADAN indirebilirsiniz.

Ek olarak bilgisayarımızın işlemcisinin işlevlerinin yoğunluğuna göre bilgisayarımıza otomatik yeniden başlatma özelliğini kullanabiliriz. Bilgisayarı sadece kapatmakla kalmıyor, beklemeye alabiliyor ve oturum kapatabiliyor. Program kullanım alanı anlamında oldukça kullanışlı ve denemeye değer olması dikkatimizden kaçmıyor ve kullanıma değer olarak gördüğümüz bir program olup aynı zamanda küçük boyutu ile de sisteminizi kaplamıyor. Son olarak windows işletim sistemlerinin nerede ise tamamı ile de tam uyumlu çalışmaktadır.

Available Translations:None

Read more...
Popular related
Bios Agent Plus
BIOS yani bir bilgisayarın temel olarak giriş çıkış işlevlerini süren bir yazılımdır.

Google Maps with GPS Tracker
Google hartalarını kullanarak GPS üzerinden yer belirleme programı.

Product Key Explorer
Bilgisayarınızda kullandığınız yazılımların ürün anahtarlarını tarayıp listeleyerek daha sonra..

VMware Workstation
Bir bilgisayarın tam anlamı ile çalışabilmesi için bir işletim sistemleri ne ihtiyaç duyar.

d3dx9_43.dll
d3dx9_43.

Kingo Android Root
Android cihazlarınıza root atmak her ne kadar tavsiye edilmeyen bir durum olsada yinede denemek..