Yahoo Messenger

Log in Sign Up
Language
tr
 

Yahoo Messenger 11.5.0.228From: Yahoo (Freeware)Yahoo Messenger ile arkadaşlarınız ile sesli veya görüntülü olarak iletişime geçebilirsiniz.

Yahoo'nun Çevrim içi Sesli Ve Görüntülü Mesajlaşma Programı


Yahoo Messenger ile arkadaşlarınız ile sesli veya görüntülü olarak iletişime geçebilirsiniz.

Program oldukça eski bir online chat programıdır 2000 li yılların başlarından bu yana kullanılan bir uygulama olup oldukça fazla bir kullanıcı kitlesine hitap ediyor. Özellikle yahoo mail kullanan hemen hemen herkesin bilgisayarına bir şekilde yüklediği bir uygulamadır.

Genel hatları ile diğer online mesajlaşma programlarından çok farklı değildir hatta bir kaç farklı özelliği de mevcuttur.

Örneğin Yahoo Messenger ile bağlandığınızda çeşitli kategorilerde açılmış yüzlerce chat odası mevcuttur , isterseniz bu chat odalarında kendiniz de oda kurabilirsiniz. Ayrıca program üzerinden sesli ve görüntülü olarak görüşmeler yapabilir, Arkadaşlarınız ile Yahoo nun desteklediği bir çok oyunu online olarak karşılıklı olarak oynayabilirsiniz.

Tabii ki tüm mesajlaşma programlarında olduğu gibi Yahoo Messenger ile arkadaşlarınızla eğlenceli vakitler geçirebilir , Dünyanın çeşitli yerlerinde yaşayan insanlar ile çeşitli arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Ayrıca Program üzerinden listenizdeki arkadaşlarınız ile resim , ses, kısa video yada  doküman dosyalarınızı rahatlık la paylaşabilirsiniz.

Özellikleri ile bir çok online mesajlaşma programları ile rahatlıkla boy ölçüşebilecek bir program olarak kullanımı kolaylığı ve basit arayüzü ile tavsiye edebileceğimiz bir program.

Available Translations:None

Read more...
Popular related
MorphVOX Pro
Ses değiştirme programları arasında en başarılılarından biri olan MorphVOX Pro ile kadın sesini..

Camfrog Video Chat
Camfrog online ses ve video konferans programıdır her biri 1000 in üzerinde kullanıcıları olan..

Skype
En kaliteli ses işleme motoruna sahip olan Skype 2000 li yılların başından buyana hayatımızda..

Miranda IM  screenshot Miranda IM
Bir çok mesajlaşma programı ve sosyal hesaplarınızı tek ekrana bağlayabileceğiniz güncel bir..

Spark
Spark tek başına bir işe yaramaz Openfire yerel ağ programının Client programıdır.

Tango
iOS, Android, Mac, Windows gibi en popüler platformlar ile aynı anda çalışabilecek kapasitede..