ArcSoft PhotoStudio

Log in Sign Up
Language
tr
 

ArcSoft PhotoStudio 6.0.172.1From: ArcSoft (Trialware)Adobe PhotoShop yazılımına alternatif olarak kullanılabilecek bir yazılım olan ArcSoft PhotoStudio ile dijital fotoğraflarınızda değişiklikler yapabilirsiniz.

Gelişmiş Fotoğraf Düzenleme Programı


ArcSoft PhotoStudio ile fotoğraflarınızı dilediğiniz gibi düzenleyebileceksiniz fotoğraf düzenleme ve çizim yazılımlarının, bilgisayar dünyasındaki yeri ayrıdır. Bu türdeki yazılımlar, yaratıcı kişilerin, yaratıcılıklarının çok daha fazla ön plana çıkmasına ve yeni başlayan kullanıcıların, gün geçtikçe çok daha iyi işler ortaya çıkarmasına elverişli ortam sağlamaktadır.

ArcSoft PhotoStudio, piyasada bulunan fotoğraf düzenleme ve çizim programları arasından küçük boyutu ile sıyrılıyor . Eğer grafikerlik konusuna yeni başlayan biriyseniz, Photoshop gibi büyük ve karmaşık yapılı programlar yerine, bilgisayarınıza ArcSoft PhotoStudio ile kendinizi geliştirmeye başlayabilirsiniz.
ArcSoft PhotoStudio'yu günümüzde daha çok kart yapımı ile uğraşan kişiler tercih etmektedir. Programın fazla detaylı olmayan yapısı, programı kullanırken kafanızın karışmamasına ve bu sayede çok daha yaratıcı kart örnekleri üretmenize elverişli ortam sağlamaktadır.
ArcSoft PhotoStudio, sadece kart örnekleri yaratmanız değil, fotoğraf makineniz ile çektiğiniz fotoğraflara da birbirinden farklı efektler ekleyerek, çektiğiniz fotoğrafların her ortamda gözünüze çok daha hoş gözükmesini sağlayacaktır.

ArcSoft PhotoStudio'nun bir diğer önemli yanı da diğer benzer programları gibi jpg, gif, bmp, tif, png ve diğer  bilinen tüm resim formatlarına destek vermesidir. Bu sayede tüm cihazlardan çıkmış fotoğrafları bu programda gönlünüzce düzenleyebileceksiniz. Size sunduğu fotoğraf efektlerinin yanı sıra içerisinde birçok fotoğrafları zenginleştirmenize yarayacak detaylarla birlikte gelen ArcSoft PhotoStudio, küçük boyutlu olmasına karşın yapabildikleri ile sizi etkileyecek bir fotoğraf düzenleme programıdır. Deneme versiyonu ile size sunulan bu programı, eğer memnun kalırsanız üreticinin sitesinden satın alma şansınız bulunmaktadır.

Available Translations:None
Watch the video for ArcSoft PhotoStudio:
Watch the video for ArcSoft PhotoStudio:

Read more...
Popular related
IcoFX
Hertürlü ikon ve logo tasarlayabileceğiniz güncel ve oldukça geniş bir hazır ikon kütüphanesine..

ACDSee Pro
En güncel fotoğraf görüntüleme programlarından bir olan ACDSee programı ile tüm fotoğraflarınızı..

Adobe Photoshop
25 yılın getirmiş olduğu tecrübe ve birikim, tam anlamı ile profesyoneller için hazırlanmış..

CorelDRAW Graphics Suite X8
Vektörel grafik çizim programlarının başında gelen programlardan biri olan CorelDRAW Graphics..

OpenCanvas
illustrator ve Grafik Çizim programları ile ilgili iseniz ve de bu işe meraklı bir yapınız var ise..

FontCreator
Bilgisayar dünyasına yeni fontlar katmak isterseniz yada istediğiniz ama dijital ortama yansıtmak..