Betternet

Log in Sign Up
Language
tr
 

Betternet 3.6.0From: Betternet (Freeware)


Betternet 3.6.0 screenshot

Programın kullanımı özellikle engelli sitelere girmek isteyenler hemde kişisel bilgilerine önem verenler için değerlendirilebilir. Üstelik Betternet'in kullanımı da çok kolaydır, her hangi bir ayara gerek yoktur ve çok sade bir ara yüze sahiptir.

Ücretsiz ve Reklamsız VPN Programı


Betternet, Windows işletim sistemleri için kullanılan ücretsiz bir VPN programıdır. Programı tanıtmadan önce VPN'in ne olduğunu açıklayalım ;VPN Virtual Private Network kelimelerinin kıslatılmışına denir. Türkçe anlamı ise Sanal Özel Ağ anlamındadır. VPN üzerinden internette bulunan paylaşımlı diğer ağlara bağlanarak internet çıkışınızı bu ağlar üzerinden sağlayarak. İnternette hem güvenli bir şekilde dolaşabilir hemde internet servis sağlayıcınızın engellediği web sayfalarına erişim sağlayabilirsiniz.

Ayrıca VPN üzerinden kurduğunuz internet erişimi bağlı olduğunuz ağın güvenlik, fonksiyon  ve yönetim özelliklerinden de yararlanmaya devam edebilirsiniz. Bu kısa bilgilendirmeden sonra Betternet in özelliklerinden bahsedelim. Programın öne çıkan özelliği hem ücretsiz olması hemde sınırsız olmasıdır. Ayrıca programın Windows versiyonu dışında Google Chrome, Firefox gibi internet tarayıcıları için eklenti şeklindeki versiyonları da mevcuttur. Ayrıca programın hem iOS hemde Android işletim sistemleri için uygulamaları da üretilmiştir.

Programın kullanımı özellikle engelli sitelere girmek isteyenler hemde kişisel bilgilerine önem verenler için değerlendirilebilir. Üstelik Betternet'in kullanımı da çok kolaydır, her hangi bir ayara gerek yoktur ve çok sade bir ara yüze sahiptir. Yapmanız gereken programı çalıştırdıktan sonra CONNECT butonuna basmanız yeterli kalan işlemleri Betternet hallediyor ve sizi dünyanın çeşitli VPN istemcileri üzerinden internete bağlıyor. Hem arayüzü kullanımı hemde tamamen ücretsiz olması programı denemeniz için öncelikli seçenek olabilir. Programda zaman zaman yavaşlama olabiliyor ancak bu yavaşlama çok kısa süreli oluyor. Ücretsiz olması programın bu eksiğini göz ardı etmenizi sağlayacaktır diyor ve sayfamızdaki yerini veriyoruz.


Not: Aşağıdaki resimlere tıklayarak istediğiniz tarayıcı yada işletim sistemine uygun olan Betternet versiyonlarına ulaşabilirsiniz.


alindir_com_androidalindir_com_ios  alindir_com_firefox     alindir_com_chrome

Available Translations:None

Read more...
Popular related
Adobe Flash Player
Adobe Flash Player Internet Explorer ve diğer Browserler için geliştirilmiş bir video, animasyon..

Adblock For Chrome
Google Chrome için kodlanmış bir reklam engelleme programı daha doğrusu Google Chrome Web..

Microsoft Silverlight
Silverlight, WPF işlevli görsel uygulamalar tekniğiyle video ve ses ile ilgili tüm uygulamaların..

Adobe Flash Player
Adobe Flash Player bir çok tarayıcıda flash ile yazılmış uygulamaları görüntülenmesini sağlayan..

Java RunTime Environment  screenshot Java RunTime Environment
Java hem internette hemde lokal bilgisayarlarda kullanılan bir eklentidir ve bu eklenti olmadan..

Google Toolbar
İnternet Explorer de daha hızlı olarak google a ulaşabileceğiniz arama çubuğu ve yan eklentileri..