Kies Air

Log in Sign Up
Language
tr
 

Kies Air 2.2.212181From: Samsung (Freeware)Samsung cihazlarınız ile bilgisayarlarınızı bağlayabileceğiniz bir samsung uygulaması

Samsung Tablet ve Telefonlar için Kablosuz Bağlantı Uygulaması


Kies Air, en basit tanımıyla mobil cihazınızı kablosuz bir sunucu haline getirir. Bu program ile bilgisayar veya başka bir mobil cihaz üzerinden telefonunuza bağlanabilir, müzik dinlemek, mesaj göndermek, arma yapmak ve hatta dosya transferi yapmanız mümkün hale gelmektedir. Bu uygulama sayesinde iki mobil cihazı birbirine bağlamakta mümkün, Mobil cihazınızı uzaktan yönetim olanağı sunan Kies Air, sağladığı kolaylıklar nedeniyle son dönemde oldukça popüler olan Android uygulamalarından biri haline gelmeyi başarıyor.

Kies Air uygulamasını yüklemek oldukça hızlı ve kolaydır. Sadece uygulamayı indirmeniz ve uzaktan bağlanmak için hazır hale gelmiş oluyor. Mobil cihaza erişim ya ikinci cihaz üzerinde ya da sadece bir Web tarayıcısı üzerinden indirilen bir uygulama ile yapılabilir. Müzik, video , SMS , ve diğerler dosya türleri, kolay bir şekilde Wi-Fi ağ üzerindeki diğer cihazlar tarafından erişilebilir hale gelir. Program sayesinde mesajlarınızı kopyalayabilir ve yedekleyebilirsiniz ayrıca rehberinizi komple yedekleyebilir ve yeniden düzenleyebilirsiniz böylelikle rehberim silindi gibi korkularınızı da ortadan kaldırabilirsiniz.

Programın kullanım şekline kısaca göz atmamız gerekir ise.

Bilgisayardan Bağlantı Yaparken :

* Bilgisayarınız ve telefonunuza aynı Wi-Fi (modem) üzerinden internet bağlantısı sağlayın,
* kies Air programını başlatın
* Start butonuna basıldığında ekrana bir ip adresi çıkacaktır. Bu ip adresini tarayıcınıza yapıştırıp entegre bastığınızda
telefon içeriğinize ulaştınız demektir.

Başka Bir Telefondan Kendi Telefonunuza Bağlanırken :

* Her iki telefonu da aynı modem Wi-Fi ağından bağlantı sağlayın,
* Birinci cihazdan Kies Air programını açın ve Starta basın,
* İkinci cihazdan da Kies Air'i çalıştırıp cihazı iki kez sallayın böylelikle birinci cihaz onu algılayacaktır. Eğer cihaz bunu desteklemiyorsa, ikinci cihazdaki browser i açarak birinci cihazın ip sini ikinci cihaza yapıştırın yeterli.

Kullanım açısından özel olarak düşünülmüş olan grafik arayüzü kolay kullanımı ve hızlı erişim seçenekleri göz önüne alındığında özellikle Samsung cihazlar için kesinlikle tavsiye edebileceğimiz bir program.

Available Translations:None

Read more...
Popular related
1Mobile Market
Android uygulamalarının alternatiflerini bulabileceğiniz vede diğer android uygulamalarının..

Facebook Android
Milyarlarca kullanıcıya sahip olan Facebook yine milyarlaca cihaza sahip olan android işletim..

mHotspot Android
Android cihazlar içim kablosuz hotspot yani kablosuz ağ alanı oluşturma uygulaması.