TeamViewer Mac

Log in Sign Up
Language
tr
 

TeamViewer Mac 11.0.53254From: TeamViewer (Freeware)


TeamViewer Mac 11.0.53254 screenshot

Dünya çapında en çok kullanılan bir VPN yani uzak masaüstü bağlantı programlarından biri olan TeamViewer 200 milyon kullanıcısı ile sektöründe lider konumdadır.

En Çok Kullanılan Uzaktan Erişim Programı


TeamViewer Mac, bir VPN bağlantı şeklidir (Virtual Private Network yani Sanal Özel/Kişisel Ağ ) uzaktan erişim programıdır .

Yayınlandığı tarihten buyana 200 milyonun üzerinde indirilme sayısına sahip olan TeamViewer Mac Sürümü, internette kullanılan en yaygın uzaktan yönetim programıdır.

Özellikle teknik servis hizmeti veren veya programcılık ile uğraşan kişi veya kurumların  hayatını oldukça kolaylaştıran bu Program sayesinde, Firma yada kişilerin bulundukları yere gitmeden gerekli müdahaleleri bilgisayarınızın başından kalkmadan hatta müdahale etmek istediğiniz bilgisayarın ekranı olmasına bile gerek yok, size gerekenler sadece internet e bağlı olan bir bilgisayar tabi  karşıda ki bilgisayarda İnternete bağlı olması yeterli.

TeamViewer Mac son sürüm indir ve Uzak bağlantı yolu ile birinin bilgisayarınıza bağlanmasını isterseniz bu ID numarası ve şifreyi karşıdaki kişiye vermeniz gerekmektedir. Karşı bilgisayar ID numaranızı ve 4 haneli şifrenizi kullanarak bilgisayarınıza bağlanıp program kurulumu, hardware değişikliği, program silme, kurulu programlar ile çalışma, dosya silme, kopyalama, ağ bağlantılarınızı yapılandırma, karşı bilgisayardan sizin bilgisayarınıza direkt olarak dosya kopyalama, ekran paylaşımı dosya kutusu video dosyaları, sohbet sekmesi, görüntülü ve sesli görüşme yapabilme özelliklerine sahip bir program.

Kısacası bütün bu özellikleri ile ve yapabileceklerinizin neredeyse sınırı olmayan bir program olarak TeamViewer Mac kullanımı kolay ve görsel olarak tasarımı harika bir program olarak alindir.com için tavsiye etmekten çekinmediğimiz süper kullanışlı bir program.

En çok kullanılan uzak masaüstü programlarının başında yer alan teamViewer Mac sürümü ile de diğer işletim sistemleri ve mobil cihazlar ile de aynı anda kullanılabilmektedir. 

TeamViewer 9 İndirmek için tıkla
Available Translations:None

Read more...