Your Uninstaller

Log in Sign Up
Language
tr
 

Your Uninstaller 7.5.2014.03From: URSoft (Freeware)


Your Uninstaller 7.5.2014.03 screenshot

Sisteminizde Windows'un kaldıramadığı programlar mı var? Your Uninstaller tam size göre olabilir.

Program Kaldırma Programı.


Your Uninstaller sisteminizdeki programları kaldırmanıza olanak tanıyan güncel bir program kaldırma programıdır. Programın adından anlaşılacağı gibi sisteminizde istemediğiniz programları kaldırmanıza olanak tanıyan bu program sayesinde Windows işletim sisteminin program kaldırma aracının kaldıramadığı programları da kaldırmanızı sağlıyor. Peki böyle bir program ihtiyaç varmıdır? Windowsun bu buna benzer bir uygulaması varken neden böyle bir programı kullanmamız gerekiyor. Öncelikle programın arayüzünden bahsedelim resimler de göreceğiniz üzere program oldukça basit bir şekilde tasarlanmış ve sisteminizde kurulu olan programları tek pencerede ikonları ile beraber topluyor ve size sadece silmek istediğiniz programı seçip direkt olarak kaldır demeniz yeterli.

Your Uninstaller son sürüm indir de 3  farklı kaldırma modu vardır.

Birinci mod Kaldırma : bu mod ile sadece programı program files dosyasından kaldırarak başlat menüsünde görünmemesini sağlıyor. 

İkinci Mod Tam Kaldırma: Bu modda ise kullanıcı tarafından program ile alakalı oluşturulmuş tüm verileri bilgisayarınızdan silmesidir burada tek dikkat etmeniz gereken nokta ise kaldıracağınız dan emin olmanızdır. Zira program sadece kaldırmak istediğinizden eminmisiniz diye sormaktadır eveti sectiğiniz de artık geri dönüş yoktur.

Üçüncü mod Gelişmiş kaldırma : Bu modda kurduğunuz programları kaldırabilirsiniz ayrıca Windows kurulumu ile beraber gelen programları yani explorer, wordpad, gibi Windows'un program ekle kaldır bölümünde olmayan programları da bulup kaldırmanıza imkan sağlayacaktır.

Önemli bir not: Program rakiplerine nazaran oldukça gelişmiş bir yazılım olmasının yanında hem kullanıcı dostu hemde kullanımı kolay bir program olmasının yanında program sayesinde istemediğiniz yada bilgisayarınıza sızmış olan kötü niyetli, casus yada spy programlarını da otomatik olarak bulur ve canınızı sıkmadan sisteminizden otomatik olarak siler.

Genel hatları ile başarılı bir yazılım ve kullanımı kolay ver ciddi anlamda üst düzeyde bir program. Türkçe dil desteği de olan programı denemek de fayda var diyebiliriz Programın Türkçe dil desteğini aktif etmek için Language den Türkçeyi seçmeniz yeterli,  hemen hemen tüm işletim sistemleri ile de çalışması cabası diyor ve sistemimizdeki yerini veriyoruz.

Available Translations:None

Read more...
Popular related
RamDisk Plus
RamDisk Plus sabit disk üzerinde Sanal bir Ram oluşturma programıdır.

ARO 2015
Aro 2015 oldukça başarılı bir performans ve genel bakım programıdır.

Advanced SystemCare Free
Windows için sistem bakım aracı, 250 milyon üzerinde kullanıcısı ile dünya genelinde en çok..

CCleaner
Sürekli güncellenen bir sistem bakım ve optimizasyon aracı olan CCleaner ile işletim sisteminizi..

Windows 7 Manager
Windows 7 için özel olarak üretilmiş olan bu bakım aracı ile işletim sisteminizin bakımlarını..

TuneUp Utilities 2014
AVG PC TuneUp , hızlı bir işletim sistemi kimin hayali değildir ki insan hep Windows işletim..