UC Browser

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

UC Browser 5.6.13927.1205Üretici: UCWeb (Ücretsiz)Android telefon ve tabletler için kodlanmış olan ücretsiz ve hızlı bir tarayıcı olan UC Browser ile internet daha keyifli diyebiliriz.

Android Mobil Cihazlar için Web Browser


UC browser for Android, Android sistemlerin varsayılan web tarayıcısına alternatif olarak kullanılabilecek bir web tarayıcısı mobil web browser'dir. Program yaklaşık 150 ülkede toplam 300 milyon civarında kullanıcının tercih ettiği başarılı bir mobil cihazlar için web tarayıcı olarak dikkatimizi çekiyor.

Özellikle hızı ile dikkat çeken tarayıcı, kendi kategorisinde en iyi tarayıcı ödülünü de elinde bulundurması programın ne kadar başarılı olduğunun başka bir göstergesidir diyebiliriz. Play Store’da yerini almış olan uygulamanın göze çarpan en önemli özelliklerinden biriside yüksek çözünürlük desteğidir. Tabletlere özel olduğu düşünülse de 4.3 inç ekranlı Android telefonlarda da net bir görüntü ve uyumlu olduğu açıkça görülebilir.

Tarayıcı ile çevirim içi ve çevirim dışı sayfalara ulaşılabilir, akıllı multi-touch yöntemi ile ayarlar kolaylıkla yönetilebilir, indirme yöneticisi ile indirme dosyalarını yönetebilir, gizli gezinme aracı ile internet de iz bırakmadan gönül rahatlığı ile surf yapabilirsiniz. Bir masaüstü tarayıcısının fonksiyolarının neredeyse tamamını yerine getiren UC Browser for Android indir, kendi alanında oldukça başarılı ve fark yaratan özellikler sunarak sayfamızda terini almaya hak kazanıyor.

Tarayıcının Göze Çarpan Özelliklerinde Bazıları :

* Gece modu desteği,
* Yeni sekme açabilme,
* Gizli tarama özelliği,
* Kısayol Linkleri Oluşturabilme,
* Yatay veya dikey ekranda kullanabilme,
* Tam ekran modunda kullanabilme,
* Ayarlanabilir Aydınlatma seçenekleri

Gibi güncel ve kullanışlı özelliği yanı sıra mobil cihazlar için en çok tercih edilen web tarayıcısı olması nedeni ile tavsiye listemizdeki yerini alıyor.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Puffin Web Browser Free
Android işletim sistemlerinde kullanabileceğiniz ücretsiz bir web tarayıcı uygulaması.

Yandex Navigasyon Android Uygulaması
Bu uygulamalardan özellikle İstanbul da kullanılan Yandex Navigasyon uygulamasıdır.

Kingsoft Office Reader Android
Excel, Word, Power point gibi ofis dosyalarını açabilen güncel bir dosya açma programı.