Camera360 Ultimate

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Camera360 Ultimate 7.2Üretici: Camera360 (Ücretsiz)Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlar ve tabletlerde kullanabileceğiniz güncel ve kullanışlı bir fotoğraf editör ve efekt ekleme programı.

Android Cihazlar İçin Kamera Efekt Programı


Camera360 Ultimate, mobil cihazınıza entegre bir şekilde gelen kameranızı en yüksek performansta kullanmanıza olanak sağlayan güzel bir uygulamadır. program tamamen ücretsiz ve reklamsız bir fotoğraf düzenleme yazılımıdır. Android işletim sistemine sahip cihazınızın kamerasını performanslı bir şekilde kullanmanıza olanak sunan program, tüm dünyada milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılıyor.

Camera 360 indir içerisinde barındırdığı bir çok efekt ve filtreyi anlık olarak yakaladığınız görüntülere entegre etmenize olanak sağlayarak resim ve videolarınıza farklı bir boyut katmanızı sağlıyor. Uygulama ile çalışırken telefonunuzda bulunan otomatik odaklama, kamera aydınlatması, yakınlaştırma gibi mevcut özellikleri de sorunsuz olarak kullanabilirsiniz. Bunun yanında çevirim içi bağlantı ile çeşitli tema ve sahneler indirerek fotoğraflara uygulama olanağı sunan program,
kaydettiğiniz çalışmaları sosyal medya platformlarında paylaşmanıza da olanak sunuyor. Fotoğrafların yer aldığı bir galeriye de sahip olan yazılım başarılı bir şekilde çıktı almanıza imkan sunuyor.

Uygulamanın göze çarpan bazı özellikleri:

* Efektleri : Rüya efekti, siyah beyaz görüntü efekti, gece efekti gibi
* HDR : iPhone'den daha başarılı HDR etkisi yakalayabilmekte,
* KOMİK MODU : Bu efektlerle fotoğraflarınızı daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.
* SOSYAL : Çalışmalarınızı Facebook,Twitter gibi sosyal ağlarda kolayca paylaşabilirsiniz.

Genel hatları ile oldukça kullanışlı bir program, mobil cihazlarınız da denemeye değer diyoruz.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Retrica Android
Mobil cihazlarla kullanımı artan fotoğraf düzenleme ve paylaşma programı.

Wondershare PowerCam Android
Android cihazlar ile kullanabileceğiniz çok fonksiyonlu fotoğraf çekme ve editleme programı.