Dictionary.net

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Dictionary.net 7.9.5848Üretici: fish's dotNET (Ücretsiz)


Dictionary.net 7.9.5848 Ekran Görüntüsü

Google çevri programını masaüstünüze getiren Dictionary.net ile 50 den fazla lisanda metin ve sözcük çevirme işlemleriniz yapabilirsiniz.

Dictionary.net Son Sürümü


Dictionary.net bir sözlük programıdır. Google çeviri hizmetini bu program ile fare ve klavyeniz ile kullanmanızı sağlayan basit bir programdır. Ücretsiz olmasına rağmen sözlük ve cümle çevirisinde çok etkili bir program olduğu söylenebilir.

Dictionary.net programının nasıl çalıştığını anlatacak olursak, bu program kurulum gerektirmemektedir. Tek yapılması gereken programı indirmek ve çift tıklayıp indirdiğimiz programı açmak. Program bilgisayarınızın dilini otomatik olarak algılar ve otomatik dil seçimi yapar. Siz programı açtığınızda program Türkçe olarak açılacaktır. İsterseniz programın ayarlar bölümünden dil seçeneğinizi değiştirebilirsiniz.

Dictionary.net son sürüm indir ile fare tekerleği veya ctrl + fare tekerleğine tıklayarak açabilir ve çeviri yapılmasını sağlayabilirsiniz. Programı kapatmak istiyorsanız programın x işaretine tıkladıktan sonra program kapanmamaktadır. Program saat ve tarihin bulunduğu çubuğun olduğu yerde görülmektedir. Bu bölümden fareniz ile sağ tık yaparak programı kapatabilirsiniz. Dictionary.net programı ile kelime ya da cümle çevirisi yapmak için önce metni ya da kelimeyi seçip ardından fare tekerleğine tıklamanız yeterli olacaktır. Dictionary.net programını elle metin girişi yaparak da kullanabilirsiniz.

Ayrıca programın ekran klavyesi özelliği de bulunmaktadır. Programın yöneticileri yaklaşık olarak 65 dil özelliğini sizlere sunmaktadır. Programın diğer özelliklerinden bahsedecek olursak, Dictionary.net programı proxy desteği sunmaktadır. Bunun dışında seslendirme özelliği, veritabanı seçim özelliği, kısayol özelliği, fare özelliği ve anında çeviri özelliği bulunmaktadır. Dictionary.net programı ile çeviri işlerinizi en kolay yoldan yapabilirsiniz.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Vocabulary.NET
İşte size çok güzel resimli bir sözlük programı Vocabulary.NET.