FREE Calls With MagicJack

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

FREE Calls With MagicJack 3.9.2Üretici: magicJack (Ücretsiz)IOS İşletim Sistemli Cihazlar İçin Bedava Telefon Programı

IOS İşletim Sistemli Cihazlar İçin Bedava Telefon Programı


FREE Calls with magicJack, dünyanın her yerine magicJack yüklü bir telefonu veya ABD - Kanada telefonlarını ücretsiz arayabilmenizi sağlayan bir yazılımdır. magicJack APP, wifi ve 4G bağlantısı olduğu sürece aramalarda tamamiyle ücretsiz olarak görüşme yapma olanağı sağlar.Ayrıca yazılımın kendisi de tamamen ücretsiz olarak indirilebilmektedir.

Uygulamanın kendine ait bir telefon numarası uygulaması vardır. Bu numaralar * ile başlayıp * ile biter örneğin :
* 0123456777 * gibi.Uygulamayı kullanmaya karar verdiğinizde bu numaralardan bir tanesini ücretsiz olarak edinebilirsiniz.Eğer magicjack hesabınız yoksa program size iki seçenek sunuyor. Birincisi programı test etmek için hiçbir hesap açmadan deneme hesabı ile test görüşmeleri yapmak, ikincisi ise direk bir magicNumber telefon numarası alarak görüşmeye başlamak.

Cihazınıza MagicJack APP uygulamasını yüklediğiniz anda sistem size bir telefon numarası tahsis eder bu numarayı görmek için uygulaya girip 'hesabım' sekmesine tıklamanız yeterli. Ayrıca Uygulamanın doğru bir şekilde çalışabilmesi için devre dışı bırakılmadığından emin olmalısınız.Apple cihazınızda, Apple'ın "ayarlar" menüsünden "bildirimler" kısmına gelerek "on" seçeneğini aktif etmeniz gerekmekte. Eğer magicJack hesabınız aktifse bir ABD veya Kanada telefon numarası ile magicJack APP ile oturum açmışsanız, magicJack APP ile arama yapmak ve almak için telefonunuz aktif olarak hazır demektir ve magicJack'in size verdiği telefon numaranı tüm hizmetlerde kullanabilirsiniz.

Programın tek olumsuz yönü ise sabit hatlı numaralara yapılan aramalarda çok sağlıklı sonuçlar vermemesi ses kalitesinin düşmesi ve kesintiler yaşanması söz konusu olabilmektedir. Ancak uygulama üzerinde ücretsiz görüşme yapabileceğinizi düşünür isek ilk etapta katlanılabilir bir sorun olduğunu düşünüyoruz.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
ICQ iOS
Herkes için kullanımı çok kolay olan ICQ iOS Sürümü.