Hotspot Shield VPN for Android

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 
Android Güvenlik ve Antivirüs Takip ve Gizlilik Hotspot Shield VPN for Android

Hotspot Shield VPN for Android 3.4.5Üretici: AnchorFree (Ücretsiz)Mobil cihazlar için engellenmiş site açma ve güvenli internet bağlantısı sağlayan uygulama

Yasaklı Sitelere Giriş Mobil Uygulama


Hotspot Shield VPN for Android, Masaüstü bilgisayar kullanıcılarının aşina olduğu ve uzun zamandır, yasaklı sitelere erişim, yada kişisel verileri koruma amaçlı kullandığı güvenlik yazılımı olan Hotspot Shield programının, Android versiyonudur. Programın mobil cihazlar içinde kullanılmasının gerekliliğini anlayan AnchorFree GmbH firması gerekli düzenlemeleri yaparak çıkardığı bu versiyonu akıllı telefon ve tabletleri de güvenli hale getirmek için kullanıma sunuldu.

Ancak mobil cihazlarda eksikliği uzun süredir çekilen uygulama, en sonunda üretici AnchorFree GmbH tarafından hazırlandı ve Android akıllı telefon ve tabletlerin kullanımına sunuldu.

Uygulamanın öne çıkan özellikleri ve kullanım alanlarına bakacak olursak:

* Çevirim içi gizliliğin korunması
* Ip ve Kimlik bilgisi verilerinin şifrelenmesi
* Wireless bağlantı alanlarında verilerin korunması
* Spam tabir edilen istenmeyen paylaşımların, phishing ve istenmeyen trafik kaynaklarının bildirimi sayılabilir.

Ayrıca öne çıkan özelliklerinden biriside veri trafiği sıkıştırma seçeneği sunması, bu özellik sayesinde 3G gibi ücretli uygulamalarda veri akışını azalttığı için kota dolması sorununu da en aza indirebilmesidir.

Bu uygulamayı yüklemeye karar verdiğinizde cihazınızda kurulu olan benzer uygulamalar varsa kaldırmanız gerekmekte, Ayrıca daha sonra programı kaldırmak isterseniz standart sil menüsünden değil Hotspot Shield VPN for Android indir kendi içinde yer alan kaldırma linkini kullanmanız gerekmekte.

Uygulamanın ücretsiz versiyonunda küçük bazı reklamlar gösterilir ayrıca 24 saat destek almak mümkün olamamaktadır. Ancak ücretli sürümünü kullanmak isterseniz sağladığı avantajların yanında ödenen miktar küçük gibi görünmekte tercih sizin.
Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Clean Master Android
Android işletim sistemine sahip cihazlar için gereksiz içerikleri silme ve temizleme programı.

Avast Mobile Security Antivirüs
Android işletim sistemlerine sahip olan akıllı telefonlar ve tabletler için üst düzey güvenlik..