Mobil Adobe Flash Player

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Mobil Adobe Flash Player MobilÜretici: Adobe Systems (Ücretsiz)Android işletim sistemine sahip birçok mobil cihazda flash player desteği var ancak sonradan yüklenmesi gereken cihazlar için mobil adobe flash player

Mobil Cihazlar İçin adobe flash Player


Android işletim sistemine sahip birçok mobil cihazda Flash player desteği mevcuttur.  Ancak bazı modellerde flash yüklü olmadığı için flash uygulamaları cihazınıza uygun sürümü yüklemediğiniz taktirde çalıştıramamaktadır.

Aşağıda indirme linkini gördüğünüz flash Player versiyonu Samsung S4, S3 ve Galaxy Note 2 telefonlarına uygun flash player apk dosyasıdır.Bu versiyon flash player ayrıca tabletler içinde kullanılabilir, yaptığımız testlerde Samsung Galaxy note 2, Samsung Galaxy 10.1 tablet, Piyasada bulunan diğer tablet markalarından Codegen, Polypad gibi birkaç tablet ile de uyumlu çalıştığını gördük.

Tüm tabletlerde deneme şansımız olmadı ancak deneyebildiklerimiz de sorunsuz çalıştı ayrıca Galaxy S4 ile de uyumlu çalıştığını test edebilme imkanımız oldu. Yapmanız gereken işlem apk uzantılı dosyayı cihazınıza indirip kurmanız yeterli olacaktır. Artık cihazınız Flash destekli olmuş hale geliyor ve ister internet üzerinden ok oynayın isterseniz video izleyin bütün flash destekli uygulamalara cihazınızda çalışır hale gelecektir.

Flash uyum sorunu köklü olarak ne zaman çözülecek bilemiyoruz ama Flash teknolojisini uzun bir süre daha kullanmaya devam edeceğiz gibi görünüyor. Alternatif olarak birkaç uygulama daha var olsa da yaygınlık açısından ve arkasındaki destek açısından baktığımızda kullanılabilir teknoloji olarak halen Flash playere tam olarak alternatif bir sistem henüz tam olarak geliştirilemediği için Adobe Flash Player uzun bir süre daha hizmet verecek gibi görünüyor.

Umarız eklemiş olduğumuz bu apk dosyası sizin cihazınız için Flash player gerektiren uygulamaları çalıştırmasını sağlar.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
WhatsApp Messenger
Akıllı telefonlar için tasarlanmış güncel bir mesajlaşma programı olan WhatsApp Messenger..

Twoo
Bütün sosyal ağ hesaplarınızın tamamını tek uygulama üzerinde toplayarak uygulamalar arasında..

WeChat
Android cihazlar için çevrim içi sohbet ve sesli görüşme programı olan WeChat çevrenizde ki..

Skype Android
Dünya çapında en çok kullanılan sesli ve görüntülü sohbet programı olan Skype tüm platformlarda..

Talking Tom Cat 2
Talking Tom Cat 2 Free uygulaması ile özellikle çocukların çok eğlendiği güncelliğini halen..

Tango Android
Tango Android uygulaması ile tüm dünyadaki tanıdığınız yada tanımadıklarınız ile iletişime..