Neuro-Programmer

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Neuro-Programmer 3.3.1Üretici: Transparent (Deneme Yazılımı)Neuro-Programmer şimdiye kadar tanıttığımız programlar arasında en ilginç olanı gibi görünüyor.

Değişik Bir program Beyin Kimyasallarını Düzenleyebiliyormuş


Neuro-Programmer şimdiye kadar tanıttığımız programlar arasında en ilginç olanı gibi görünüyor.

Programı bir mikrofon ,kulaklık yada hoparlör yardımı ile  Beta , Alpha ,Theta Gamma dalgalarını kullanarak beyin kimyasallarınızı harekete geçiriyor ve deprosyon, baş ağrısı , stres ,kilo verme gibi vücudumuzun işlevleri harekete geçiriyormuş.

Aslında internet üzerinde buna benzer bir çok program mevcut ve faydalı oldukları da söylenmekte deneyip incelemek gerektiğini düşünüyoruz.

Dolayısı ile program hakkında çok fazla bilgimiz maalesef yok konu biraz sağlık ile alakalı olduğu için her hangi bir tavsiye vermek istemiyoruz. Fakat yinede bu tip programlar olduğundan sizleri haberdar etmek istedik. Çağımızın en büyük hastalıklarından olan stres ve obezite ye belki bir faydası dokunur .

Neuro-Programmer  henüz  Türkçe dil desteğine sahip değil ama programın görsel arayüzünde kullanılan ikonlar çok başarılı ve kullanımı kolay diyebiliriz. Windows XP ve sonrasındaki tüm işletim sistemleri ile uyumlu çalışabiliyor olması hemen her kullanıcıya hitap ediyor olması da programın deneme olasılığını da arttırıyor diyebiliriz.

Sağlık konuları ile alakalı olduğu için çok fazla tavsiye veremiyoruz diyor ve bilgisayarınıza yükleyip yüklememe kararı hakkında kendi düşüncelerinize kulak vermenizi tavsiye ediyoruz.


 
Yeni Versiyondaki Değişiklikler:
v3.3.1 versiyondaki değişiklikler, geliştirilmiş performans, AudioStrobe yapılandırma aracıyla hatalar giderilmiş.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey
Video İzle Neuro-Programmer:
Video İzle Neuro-Programmer:
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=cJB2wy_wrL8

Daha Fazlasını oku...