Perfect Diet Tracker Mac

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Perfect Diet Tracker Mac 3.8.3Üretici: Perfect Diet Tracker (Deneme Yazılımı)


Perfect Diet Tracker Mac 3.8.3 Ekran Görüntüsü

Perfect Diet Tracker, ödül sahibi bir diyet takip programıdır.

Diyet Takip Programı


Perfect Diet Tracker ücretsiz ve ödül sahibi bir diyet takip programıdır.

Programın veri tabanında 55,000 in üzerinde yiyecek hakkında bilgi barındırmakla beraber tüm bu yiyeceklerin besin değerlerini metrik ve imperial ölçü birimlerinde gösterebilmekte .

Programı kullanmak için yapmanız gereken kullanıcı bilgilerini oluştururken sizden istediği bilgileri doğru olarak sisteme kaydetmeniz ,günlük yediğiniz yiyecekleri her öğünden sonra sisteme girmeniz yeterli olacaktır, program girdiğiniz verileri hesaplayarak kaç kalorilik yemek yedinizi ve ne kadar daha kalori almanız gerektiğiniz hesaplayarak size sunuyor. Program  girdiğiniz veriler sayesinde hangi egzersizleri yapmanız gerektiğini de yediğiniz bu yemeklere göre size bildirebiliyor.

Ayrıca aldığınız karbonhidrat ,protein ve yağ oranlarını otomatik olarak ekrana yansıtıyor böylelikle sizde diyet esnasında hangi besinlerden ne kadar aldığınızı görerek öğünlerinizi ve diyet şeklinizi ona göre belirleyebilirsiniz.

Perfect Diet Tracker Mac son sürüm indir bir başka güzel yanı ise çoklu kullanıcı desteği mevcut birden çok kullanıcı program üzerinde kendilerine hesap açarak diyet programlarını takip edebiliyorlar böylelikle her diyet yapan kişinin programı kurmasına yada satın almasına gerek kalmıyor.

Program oldukça başarılı kolay arayüzü, Mac işletim sistemine sahip cihazlarda da kullanılabilir. çoklu kullanıcı desteği ile kendi diyet programınızı kendiniz oluşturarak kilonuzu dengeleme imkanı ile tavsiye edebileceğimiz güzel bir program olarak listemize giriyor.


Kilosuna dikkat edenler yada artık kilo almak istemeyenler için denemeye değer bir program, en azında aldığınız gıdaların miktarlarını ve kalorilerini hesaplayarak kilo verme imkanınız olabilir.
Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...