PhotoShine

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

PhotoShine 5.5Üretici: DreamLight (Ücretsiz Paylaşım)Dijital fotoğraflarınız farklı çerçeveler ekleyerek fotoğraflarınıza daha fazla hareket katabilirsiniz.

Fotoğraflara Çerçeve ve Efekt Ekleme Programı


PhotoShine, günümüzde artık her yerde fotoğraf çekebiliyoruz işte size güzel bir program ile fotoğraflarınızı çok hoş çerçevelere ekleme imkanı. PhotoShine tam 9 farklı fantastik çerçeveye sahip ve fotoğraflarınızı bu tip çerçevelere bir tek tık ile ekleyebiliyorsunuz. Ayrıca bu çerçevelere uyarlayabileceğiniz 600 den fazla şablon mevcut ve bu şablonları da tek tıkla değiştirip farkları görebiliyorsunuz.

Mobil cihazlar ve akıllı telefonların hızlı gelişimi ardından çoğalan fotoğraf arşivlerimizi bu tip programlar ile renklendirebilir ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. 9 farklı şablondan bazıları Bebek Çerçevesi, Aşk Çerçevesi, Rüya çerçevesi, Festival çerçevesi gibi bir çok değişik çerçeveye sahip olmanız albümlerinizi çeşitliliğini arttırmanıza imkan veriyor.

Programın kullanımı çok basit sağ tarafta ve pencerenin üst kısmında beliren menüler sayesinde ister çerçeveleri isterseniz şablonları kolaylıkla değiştirip renkli ve görsellik derecesi yüksek albümler oluşturabilir hatta resimlerinizi çeşitli objeler üzerine bile yerleştirebilirsiniz.  Ayrıca program sayesinde resimlerinizi ister tek renk ister siyah beyaz ister  renkleri karıştırarak resimlerinizde de ufak değişiklikler ve efektler yapabilirsiniz.

Windows 98 den buyana yayınlanmış olan tüm Windows işletim sistemlerini tam olarak destekliyor ve tabii ki Windows 8 desteği de mevcut ancak programın Türkçe dil desteği maalesef mevcut değil ancak kullanım kolaylığı sayesinde birkaç İngilizce kelime bilmeniz yeterli. Fotoğraflarını renkli şablonlarda herkesten farklı olarak saklamak isteyenler için tam anlamı ile yararlı bir program olabileceğini düşünüyor ve tüm bunları yaparken üstelik kafa karıştıran ikonlar menüler yada pencereler olmadan tıp ki mobil uygulama programları gibi çalışabilirsiniz diyor ve  denemeye değer olarak görüyoruz.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
PhotoInstrument
Photoshop'un temel ve can alıcı özelliklerinin bir araya toplandığı çok fazla karmaşık..

JetPhoto Studio
JetPhoto Studio ile fotoğraflarınızı istediğiniz formatta düzenleyebilir üzerinde oynayabilir..

Paint.NET
Paint.NET hem basit hemde kapsamlı bir resim düzenleme programıdır.

IrfanView
Tüm dünyada 100 milyonun üzerinde indirilme oranı ile en çok kullanılan ve en eski dijital..

FastStone Image Viewer
Oldukça kullanışlı ve görüntüleme işlevselliği anlamında farklı araçlara sahip olan FastStone..

Inpaint
Düşük maliyetli ancak oldukça güncel ve kullanım kolaylığı ile Inpaint denemeye değer bir resim..