9Dragons

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

9Dragons June 2014Üretici: OnNet USA (Ücretsiz)


9Dragons June 2014 Ekran Görüntüsü

9Dragon Çin’in Ming Hanedanlığı zamanında geçen 9Dragons bir dövüş online bir dövüş oyunudur.


Ming Hanedanı Oyunu


9Dragon Çin’in  Ming Hanedanlığı zamanında geçen 9Dragons bir dövüş online bir dövüş oyunudur. 100 ün üzerinde birçok  değişik  hareket ve combo hareketi  yapabildiğiniz bu online oyunun diğer online oyunlardan göze çarpan farkı  daha fazla önem verilmesi ve dikkat  çekici grafikleri ve karmaşık olmayan  oynama teknikleri ile  binlerce online oyuncuyu kendine bağlamayı  başarmış olmasıdır.

9Dragons son sürüm indir ile siz de kendi karakterinizi seviyesini arttırarak ve düşman kalelerini fetih ederek çaba göstermeniz gerekiyor. Ming hanedanının  uçsuz bucaksız ülkesinde maceralarınıza başlayabilirsiniz milyonlarca oyuncuya sahip olan programın özellikle grafik tasarımı ve oyun kurgusu olduca üst seviyede tasarlanmıştı. İlk başlayanlar için katılabilecekleri klanlar The League of Beggars, Shaolin, Wu-Tang Clan, Heavenly Demon, The Brotherhood of Thieves ve Sacred Flower gibi kılanlar olabilir. Oyunda geçireceğiniz zaman ve alacağınız galibiyetler ile kılanınızı üst liglere taşıma şansını bulabiliyorsunuz.

Usta olanların  daha gelişmiş olan 3 clan The Union of Noble Families,The Disciples of Iron Fist ve Black Dragon kılanlarına katılıp çeşitli duellolara katılabiliyor ve hem oyundaki yerinizi sağlamlaştırıyorsunuz hemde daha üst seviyedeki oyuncular ile kapışmaya başlayabiliyorsunuz.

 
Wiindows işletim sistemleri ile gayet uyumlu çalışmakta ilerleyen zamanlarda windows 8 ile de çalışacak şekilde yeniden düzenleneceğinden eminiz çünkü bu kadar çok kullanıcıya sahip bir oyunun windows 8 ile çalışmaması çok mantıklı olmasa gerek.
 
Eğer sizde kendi klanınızı oluşturmak ve büyütmek istiyorsanız 9dragons u denemenizi tavsiye ederiz.
 
 
 


 
 
 Yeni Versiyondaki Değişiklikler:
Windows 8 desteği getirilmiş.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Minecraft
Farklı bir görünüme sahip olan Minecraft bir çok platformda ve birçok windows versiyonunda..

Pocket Tanks
Stratejik atışlarla rakibinizi alt etmeye çalıştığınız güzel ama basit bir tank ateş oyunu.