Minecraft

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Minecraft 1.10Üretici: minecraft (Deneme Yazılımı)Farklı bir görünüme sahip olan Minecraft bir çok platformda ve birçok windows versiyonunda çalışabilen aktif ve dinamik bir strateji oyunu

Minecraft Değişik Bir Strateji Oyunu


Minecraft, Oyunu oldukça hoş bir yapıya sahip, bu oyun sayesinde hayal gücünüzün sınırı yok diyebiliriz. Küçük kutucuklar ile kendi dünyanızı istediğiniz gibi şekillendirebiliyor hatta gündelik yaşamınızı, günlük hayatın hareketli mi yoksa sakin mi geçmesini siz belirleyebiliyorsunuz. Oyun bizce çok farklı ve son zamanlarda internet aleminde strateji oyunları arasında oldukça yüksek trende sahip durumda.Yaratmak istediğiniz dünya nerede ise gerçek dünyadan farksız tek fark her şey kutucuklar dan oluşuyor. Minecraft sayesinde dağlar,evler,dereler,denizler, ağaçlar kendi kendine hareket eden hayvanlar, otlaklar, ormanlar, trenler, tren yolları, arabalar, gemiler  kısacası aklınıza gelen her şeyi yapabiliyorsunuz.

Bu objeleri programlayabiliyorsanız programladığınız şekilde hareket ediyor senaryo verebiliyorsunuz tehlikeli veya eğlenceli aktiviteler yapabiliyorsunuz . Oyun biraz farmville tarzına benziyor ama burada ki fark tüm dünyanızı kendiniz yaratıyorsunuz ve tüm hareketleri kendiniz planlıyorsunuz. Minecraft ' in ve kendiniz bir dünya yaratmaya çalışın.

Oyun denemeye değer değişik dünyalar yaratmayı seviyorsanız denemenizi tavsiye ederiz. Bu arada programı indirdikten sonra kurulum ardından otomatik olarak siteye yönlendiriliyorsunuz ve site ye üye olmanız gerekiyor. Programın Windows 10 ile Windows XP arasındaki ve tabi bu iki işletim sistemi de dahil olmak üzere tam anlamı ile sorunsuz çalışabiliyor bu sayede hem yeni hemde eski bilgisayar kullanıcılarında da aynı anda ulaşmış oluyor diyebiliriz.

Kutucuklardan küplerden oluşan bu dünyadan yapabilecekleriniz nerede ise sınırsız diyebiliriz. Renk uyumlarını kullanarak yapacağınız görseller ve objeler belkide oyunun resmi sitesinden yayımlanabilir milyonlarca kullanıcıya ulaşan bu oyunu tavsiye listemizdeki yerini veriyoruz ve oyunda başarılar diliyoruz. Uzun süredir güncelleme gelmeyen minecraft a gelen son güncelleme ile birtakım bilinen hatalar giderilmiş , yeniden adlandırma kaldırılmış arayüz sunucusu daha hızlı çalışmaktadır.

Oyun ile ilgili son haberleri sitemizden takip edebilirsiniz

Çeviriye uygun:Hiç bir şey
Video İzle Minecraft:
Video İzle Minecraft:

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
9Dragons
9Dragon Çin’in Ming Hanedanlığı zamanında geçen 9Dragons bir dövüş online bir dövüş oyunudur.

Pocket Tanks
Stratejik atışlarla rakibinizi alt etmeye çalıştığınız güzel ama basit bir tank ateş oyunu.