ACDSee Free

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

ACDSee Free 1.1.21Üretici: ACD Systems (Ücretsiz)ACDSee, dijital fotoğraflarınızı görüntüleye bileceğiniz gelişmiş bir görüntüleme programıdır, Uzun yıllardır sektörde olan güncel bir dijital fotoğraf görüntüleyicisi

Fotoğraf Görüntüleyen Popüler Bir Program

ACDSee Free, Fotoğraflarınızı kolayca görüntüleye bileceğiniz gelişmiş bir görüntüleme programıdır.

ACDSee  fotoğraflarınızı bilgisayarınızı yormadan hızlıca gösterebilen bir fotoğraf görüntüleme programıdır.

Bu tip programlar arasında fotoğraflarınızı büyüttükçe kalitelerini en fazla koruyan program olarak ACDSee dir desek yanlış sayılmayız. Programın fotoğraf büyüteç sistemi oldukça kalitelidir ve fotoğraflarınızı 10x e kadar büyüttüğünde dahi fotoğrafınız halen seçilebilir durumdadır ve ekranda görüntü mozaikleşmesi en düşük seviyede olur.

Görüntüleri ilerletme, yakınlaştırma ve uzaklaştırma, ve kolaylıkla baskı gibi özellikleriyle kullanımınıza sunulmaktadır. ACDSee; BMP, GIF, IFF, JPG, PCX, PNG, PSD, RAS, RSB, SGI, TGA ve TIFF gibi en popüler resim formatlarını desteklemektedir. acdsee il kolay bir şekilde fotoğraf albümlerinizden sılayt şovlar hazırlayabilirsiniz yapmanız gereken klasörü seçmek yada sürükle bırak tekniği ile sılayt shov u başlatabilirsiniz.

Program desteklediği tüm fotoğraf formatlarını kendi aralarında format değişikliği yada boyutlarını değiştirmeye olanak sağlamaktadır.

Bu özelliği halen sınırlı posta kutuları için bulunmaz bir özellik olarak dikkatimizi çekmektedir bildiğiniz gibi yüksek kaliteli fotoğrafların boyutları da oldukça yüksek olabiliyor ve e mail ile gönderme esnasında yüksek boyutlu fotoğraflarda sıkıntılar çekilebiliyor ve gönderdiğiniz fotoğraf alıcıya ulaşmayabiliyor.

Deneme sürümü olan bu versiyonda kısıtlama yok sadece satın almanızı hatırlatan uyarılar çıkmaktadır bütün windows işletim sistemleri ile uyumlu olarak çalışabilen programın diğer tüm özelliklerini rahatlıkla kullanabileceğiniz 20 yıllık fotoğraf görüntüleme tecrübesine sahip olan ACD System international inc. nin kesinlikle denenmesi gereken programlarından biridir.

ACDSee yi kullandığınızda hızı ve kullanım kolaylığı ile vazgeçemeyeceğiniz bir program olacağını düşünüyoruz.
Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Windows Live Fotoğraf Galerisi 2012
Windows Live Fotoğraf Galerisi 2012, Microsoft'un tasarladığı bu fotoğraf görüntüleme..

Picasa
Picasa, bir fotoğraf ve albüm düzenleme yada yönetme programıdır.

Wondershare DVD Slideshow Builder Deluxe
Kaliteli resim, ses ve video dosyalarınızı kullanarak çeşitli DVD slayt showlar..

FotoAlbum
Ücretsiz ve sosyal medya ve sosyal ağlar ile uyumlu çalışmaktadır.

Hornil Photo Viewer
Program ile sadece görüntüleme değil fotoğraflarınız üzerinde değişiklikler yapabiliyorsunuz.

ProShow Gold
ProShow Gold ile fotoğraflarınızı birleştirerek ister iş sunumu, ister ödev isterseniz de aile..