FotoAlbum

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

FotoAlbum 7.0.7.6Üretici: FotoTime (Ücretsiz Deneme)Ücretsiz ve sosyal medya ve sosyal ağlar ile uyumlu çalışmaktadır. Onlarca fotoğraf formatını destekleyen program sayesinde bir çok değişik fotoğraftan slayt Showlar oluşturabilirsiniz.

Dijital Fotoğraflarınızı Albüme Yada SlideShowa Çeviren Program


FotoAlbum güncel, başarılı, sosyal ağlar ile uyumlu çalışabilen bir fotoğraf albümü programıdır.

FotoAlbum günümüz de artık nerede ise insan bedeninin bir parçası haline gelmiş olan mobil cihazlar ile uyumlu çalışabilen güzel programlardan biri olarak hayatımıza girmeye aday bir program Mobil cihazların hemen hemen hepsi artık yüksek kalitede fotoğraf çekebiliyor, dolayısı ile elimizde kısa zamanda yüzlerce fotoğraf oluyor ama bu sayı o kadar artıyor ki zamanla kontrolden çıkıyor ve karma karışık bir hal alıyor.

İşte bu durumların önüne geçebilmek adına FotoAlbum indirmek güzel bir çözüm olabilir. Program sayesinde binlerce fotoğraftan bir slayt show hazırlayabilir yada seçtiğiniz fotoğraflardan bir albüm oluşturabilirsiniz.

Tüm dijital depolama aygıtlarından rahatlıkla fotoğraflarınızı çekebileceğiniz bu program ayrıca googlemaps ile yer belirleme eklentisi sayesinde EXIF , IPTC, XMP formatlarında otomatik olarak  kaydedebilir ve paylaşabilirsiniz. ayrıca program ile aynı fotoğraf tan bilgisayarınızda birden fazla mevcut ise bulup silmenize imkan vermesi disk alanınızdan da kar etmenizi sağlıyor.

Çoklu dosya açabilme, resim kütüphanesi oluşturabilme, fotoğraflardaki kırmızı göz problemini silebilme, iPod, iPhone, iPad gibi mobil cihazlar ile senkronize olabilme ,tek tık ile Facebook da fotoğraf paylaşabilme vede güzel bir özellik olan albümlerinizi HTLM formatına dönüştürebilme ve daha bir çok özelliği ile gerçektende göz dolduran bir program .

FotoAlbum kolay kullanımı çok fazla özelliği olmasına rağmen fazla bilgisayar bilgisi gerektirmeyen kullanıcı dostu bir program olarak denemekte fayda var dediğimiz programlar arasında yerini almayı başarıyor.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Windows Live Fotoğraf Galerisi 2012
Windows Live Fotoğraf Galerisi 2012, Microsoft'un tasarladığı bu fotoğraf görüntüleme..

Picasa
Picasa, bir fotoğraf ve albüm düzenleme yada yönetme programıdır.

ACDSee Free
ACDSee, dijital fotoğraflarınızı görüntüleye bileceğiniz gelişmiş bir görüntüleme programıdır,..

Wondershare DVD Slideshow Builder Deluxe
Kaliteli resim, ses ve video dosyalarınızı kullanarak çeşitli DVD slayt showlar..

Hornil Photo Viewer
Program ile sadece görüntüleme değil fotoğraflarınız üzerinde değişiklikler yapabiliyorsunuz.

ProShow Gold
ProShow Gold ile fotoğraflarınızı birleştirerek ister iş sunumu, ister ödev isterseniz de aile..